Заробляємо на торгівлю кукурудзою

Кукурудза є неймовірно корисним продуктом, багата рослинним білком і багатьма іншими мікро і макроелементами. Вчені навіть запевняють, що в кукурудзі міститься золото.

Кукурудзою можна не тільки зміцнити своє здоров'я, але і заробити не погані гроші, навіть не звертаючись для роз'яснень та врегулювання питань в арбітраж, наприклад, зайнявшись її продажем.

Так як кукурудза продукт сезонний, відповідно і підприємницька діяльність, пов'язана з реалізацією кукурудзи буде проходити в серпні – вересні місяцях. Немає потреби знімати якесь приміщення.

Найбільш оптимальне місце реалізації кукурудзи, є приморські та туристичні зони, де збирається багато відпочиваючих. Лежачи на теплому піску, так адже прекрасно з'їсти, свіжу і зварену кукурудзу, приправлену сіллю. Ціна за один качан кукурудзи може коливатися від 1 до 1,5 долара США. Якщо реалізувати за день близько 50 качанів, що зовсім не складно, особливо в пік туристичного сезону, вийде виручка від 50 до 70 доларів США.

Причому слід мати на увазі, що витрати на подібний сезонний бізнес практично мінімальні.

Єдине, що необхідно, так це знайти кукурудзяне поле. В крайньому випадку, можна купувати кукурудзи за низькою собівартістю у сільських жителів. Після того, як запаси кукурудзи досягли необхідного мінімуму на день, слід її зварити в звичайній каструлі, не знімаючи при цьому шкірки. Таким чином, кукурудза буде варитися у власному соку, що збереже більшість вітамінів. Зварену кукурудзу слід посолити. Підійде як поварена сіль, так і морська. Після чого, кукурудзу слід акуратно скласти в термічний мішок, де вона буде залишатися теплою протягом кількох годин.

Якщо ж роздрібна торгівля кукурудзою не надто приваблива, можна реалізовувати великі партії свіжої кукурудзи в ресторани і бари, де з неї будуть готувати смачні делікатеси.