Заробляємо на утилізацію автомобілів

В першу чергу, необхідно відзначити, що не у всіх містах цей бізнес себе виправдає. Так як в менших містах просто не можна буде знайти необхідної кількості покинутих авто. А ось для жителів великих російських міст це ідеальний варіант. Покинуті та старі автомобілі, в такого роду містах відшукати можна майже на будь-якій вулиці.
Найприємнішим моментом тут є той факт, що автореціклінг, крім заробляння грошей, несе в собі прекрасну можливість для очищення свого улюбленого міста. Таким чином, всі ваші зусилля можуть принести не одну лише вигоду.
Ще одним важливим фактором є те, що з першого погляду може скластися думка про непостійності даного бізнесу і, як наслідок, можна подумати, що він несе в собі «разову» прибуток. Так як в певний момент будуть прибрані з вулиць всі машини. У цьому можна знайти частку істини. Але це лише з одного боку. З іншого — як показує практика, у компаній, які утилізують автомобілі, роботи не стає менше. Замість машин, які раніше були прибрані, з'являються нові. І це означає, стабільне джерело прибутку, і робота будуть у вас завжди.
Якщо розібратися в тому, що необхідно для втілення в життя цієї ідеї, в першу чергу, звернути свою увагу на власну стоянку, тобто на її придбання. Тут будуть розташовуватися привезені раніше автомобілі. Це є одним з найважливіших умов, з дотриманням якого ви отримаєте офіційний дозвіл на утилізацію автомобілів. При цьому, стоянка повинна бути повноцінною, тобто з бетонною або з асфальтовим покриттям, по периметру обгороджена парканом. Крім цього, присутні на майданчику має все необхідне устаткування і цілодобова охорона.
З точки зору обладнання, то тут маються на увазі тягачі, маніпулятори, навантажувачі та евакуатори, загалом, все те, без чого неможливо вести авторециклинговий бізнес. Чим краще обладнана стоянка, тим більше у вас шансів на отримання відповідних дозволів ДАІ і влади міста.
Отримати дозвіл доведеться також і для того, щоб по дворах і вулицях збирати автомобілі. Тут потрібно буде домовитися з Дезамі, тобто органами, що контролюють все, що валяється, стоїть і лежить на вулицях міста та в дворах. Саме у цих Дирекціях з експлуатації будівель люди мають можливість складати акти передачі кинутих і старих автомобілів в компанії, які займаються утилізацією автомобілів.
До речі, між покинутими і старими автомобілями є різниця і ви її повинні розуміти. Покинуті — це машини, які можуть бути зовсім не старими, просто з якоїсь причини власники їх кинули на вулиці іржавіти. А старим можна назвати той автомобіль, який вийшов з експлуатації.
Ваші подальші дії, залежно від того, кинутий автомобіль або старий, будуть дещо відрізнятися. Якщо, на вашу майданчик для автореціклінга потрапив автомобіль, який раніше вийшов з експлуатації, у вас є можливість відразу його продавати, відправляти під прес, розбирати і т. п. Все трохи складніше саме з кинутими машинами. Згідно із законом, необхідно два місяці почекати. За цей час власник може заявити про його «зникнення».За відсутністю звернень в цей проміжок часу, машину можна вважати списаної, і далі робити все те, що можна робити відразу вийшов з експлуатації автомобілем.
Наступним важливим моментом стане реалізація. У цьому знадобляться згідно з пунктами прийому гуми, пластмаси, металобрухту, склотари і т. п. Можна також домовитися з магазинами автозапчастин. Не забудьте і про майстерень, які займаються ремонтами авто. З вашої майданчики їх можуть зацікавити багато автомобілі. Ложкою дьогтю в цьому чудовому бізнесі є автомасла. Реалізувати їх ніяк не можна. До того ж за їх утилізацію вам платити гроші доведеться самим. Але не біда, так як від кожного переробленого автомобіля ви можете отримувати по кілька тисяч і навіть кілька сотень тисяч рублів.