Заробляємо на велодоставке ділової кореспонденції

У кожній компанії, одним з найбільш важливих видів діяльності є ділова переписка. І не важливо, що це приватна маленька або велика комерційна компанії або ж це держустанова. Активна переписка ведеться скрізь. При цьому, серед кореспонденції можна знайти різні комерційні пропозиції, вимоги, повідомлення, декларації, звіти, листи до фонду пенсійного страхування чи в податкову службу, контракти, ділові листи і т. д. Список не повний. І подібного роду листування, протягом робочого дня, може бути величезна кількість.Звичайно, її доставкою займаються або кур'єри з відповідної служби, або спеціальні працівники. Але, всі вони кореспонденцію перевозять, використовуючи автомобілі, дуже часто потрапляючи у вкрай неприємні і, в теж час, банальні ситуації — дорожні пробки. З-за цього, доставляти кореспонденцію в установлені строки вдається далеко не завжди.

Однією з головних проблем жителів великих мегаполісів та міст полягає в заторах на дорогах. У гарячий час простояти в потоці можна досить довго, а, як відомо, є основним ресурсом кожного ділової людини. Для того, щоб доставка кореспонденції здійснювалася недорого, якісно і швидко є можливість запустити велодоставку. Цей вид бізнесу ще дуже молодий, але, в теж час, дуже перспективний. Крім всього вищесказаного, ця діяльність не потребує великих грошових вливань.Серед переваг велодоставки варто відзначити чудові можливості рухатися швидше «зрізуючи» кути, а це значить, доставка листів може здійснюватися швидше звичайного. До того ж, як правило, всі велосипедисти перебувають у чудовій фізичній формі, а безпосередньо сам велосипед є засобом пересування, не забруднюють середовище проживання, тобто є екологічно чистим. З точки зору витрат, тут важливо відзначити, що велосипед не вимагає дорогого технічного обслуговування і ремонту.При цьому не виникне необхідність орендувати гараж, так як є можливість зберігати велосипед прямо вдома.

Як говорилося раніше — щоб організувати велодоставку, від вас не потрібно великих капітальних вкладень. Одним з важливих пунктів, на що необхідно буде витратитися це на придбання безпосередньо велосипеда (на це піде приблизно від восьми до дванадцяти тисяч рублів), і на километражний лічильник для цього нехитрого транспортного засобу. На километражний лічильник ви витратите не більше трьохсот карбованців, а він продається практично в кожному спортивному магазині. Крім цього, ймовірно, буде потрібно ще і рюкзак.Не завадило б, зрозуміло, вибрати варіант з захистом від вологи, так як потрапити під дощ для велосипедиста — справа не хитра. Вартість такого рюкзака коливається в межах 1000 — 1500 рублів. І останнє, але не за важливістю, пункт — купівля світловідбиваючої накидки, яка згодиться вечорами. Отже, на організацію велодоставки, в кою включимо трьох кур'єрів, ви витратите суму не більше сорока тисяч рублів.

Прибутковість цього бізнесу підрахувати не важко. За вісім годин робочого часу, у середнього велосипедиста є можливість проїхати до ста кілометрів. При встановленні середньої вартості доставки у двадцять рублів за один кілометр, то простими обчисленнями отримуємо, що в день можна отримувати до 6 тисяч рублів. Відповідно, ваш заробіток буде прямо залежати від кількості кур'єрів, трудящих у вашій службі. Зазвичай, протягом пари місяців роботи всі вкладення окупляться з лишком.

Як і в будь-якому іншому виді підприємницької діяльності, у велодоставки є свої негативні сторони, про які варто згадати. Одним з мінусів даного бізнесу є сезонність, тобто негода. В погану погоду, зазвичай, кілька знижується швидкість пересування, а при сильному снігопаді або дощі (зливи) є варіант промокання кореспонденції. У будь-якому випадку, усувається це досить легко, якщо ви володієте непромокальним рюкзаком, а на велосипеді стоїть хороша гума. Успіхів вам!