Заробляємо на виготовленні біотуалетів

На сьогоднішній день досить великим визнанням користуватися стали зручні і компактні біотуалети. Використовують їх буквально скрізь — у зонах, де незмінно спостерігається велике скупчення людей, тобто в скверах, на пляжах, в парках і навіть коли великими компаніями виїжджають на природу. Біотуалети актуальні також на ринках, поблизу ремонтних майстерень, на автозаправках і т. п.

Таким чином, можна зробити висновок, що біотуалети є дуже затребуваними. А для нас, підприємців-початківців і вже бізнесменів з досвідом, це означає, що є вкрай приваблива ніша, щоб створити перспективний і прибутковий бізнес. Адже логічно, якщо біотуалети затребувані, це означає, що їх виробники, не залишаться без клієнтів. У свою чергу, це забезпечить від реалізації продукції стабільний прибуток.

Дуже популярним є сьогодні надання біотуалетів на прокат. В літній час це особливо актуально, коли більшість компаній влаштовують на природі корпоративні вечірки. Таким чином, ми маємо ще одну категорію клієнтів під бізнес. А якщо клієнтів багато, бізнесу по виробництву біотуалетів визначено тривалий і комфортне існування.

Значить так. Щоб організувати власний бізнес з виготовлення (правильніше буде сказати, напевно, виробництва) біотуалетів, потрібно подбати про придбання спеціального обладнання (вакуум-формувальної машини), і, безумовно, про ресурси для безпосереднього виробництва біотуалетів (тут потрібен особливий пластик). До речі, як правило, одна і та ж фірма зможе вам продати і ресурси для виробництва біотуалетів, і само обладнання для їх виготовлення.

Між собою обладнання може відрізнятися, головним чином, швидкістю виробництва, і габаритами готової продукції. Вакуум-формувальні машини відрізняються за вартістю від простих до складних. Вартість найпростіших вакуум-формувальних машин коливається в районі п'яти тисяч доларів, а вже більш серйозне обладнання, здатне за добу провести до п'ятдесяти біотуалетів, обійдуться вам більш ніж у двадцять тисяч доларів.

Таким чином, для відкриття бізнесу по виробництву біотуалетів капітальні вкладення на початковому етапі можуть скласти, враховуючи вартість сировини та ін., від десяти тисяч доларів. З точки зору рентабельності, то, фахівці сходяться на думці, що ваша щомісячна прибуток може скласти не менше п'яти тисяч доларів. Успіхів вам!