Заробляємо на виготовленні собачих будок

З точки зору домашнього бізнесу, виготовляти різноманітні аксесуари для домашніх улюбленців є відмінним варіантом. Далеко за прикладом не треба ходити – собача і котяча одяг заслуговує сьогодні по всьому світу чималу популярність, до того ж змушують замислитися завантажені роботою салони краси для вихованців. Бізнес ідея, яку ми проаналізуємо в цій статті, віддана затишку та комфорту собак. По суті, ми будемо говорити про виробництві собачих будок.

Для старту вам необхідно зрозуміти і вивчити ринок, тобто проаналізувати, як сильно даний товар затребуваний у вашому регіоні. У разі, якщо ви житель мегаполісу, де приватні будинки з двориками практично відсутні, а господарі домашніх улюбленців понуждени містити власних собак безпосередньо в квартирних умовах, тоді собачі будки навряд чи будуть мати великий попит.

А ось якщо орієнтуватися на приватні будинки десь в станицях, селах і передмістях, тоді зовсім інша справа. Там необхідно охороняти двори. А кращими охоронцем, як ми всі знаємо з табличок на парканах, є великі, розумні і злі пси, яким, зрозуміло, потрібно десь жити. Тобто необхідна, як кажуть, будка.

Необхідно зауважити, що заради комфорту своїх чотирилапих улюбленців жителі (в основному забезпечені) розташовані заплатити досить серйозну суму, близько кілька десятків тисяч рублів. Особливо, якщо говорити про великих породах собак, яким, безумовно, необхідні і відповідні розміри будок.

Для організації бізнесу по виготовленню собачих будок, насамперед, вам будуть потрібні різного роду матеріали для самоосвіти. У вас є можливість їх знайти в інтернеті, а також у відповідній літературі. Як це ні дивно, але саме на англомовних сайтах ви зумієте відшукати найбільш цінні матеріали з даної тематики. Так що, якщо з англійською мовою ви не дружите, прийшов час придбати гарний словник.

Якщо ви будете вміти виготовляти значну кількість різного роду конструкцій, у вас з'явиться можливість охопити значно більший сегмент ринку. Часто буває, що клієнти трапляються з бажанням для своїх улюбленців замовити будку не просту, а цілий, так би мовити, палац. І, безумовно, вони готові платити відповідні гроші. Таким чином, краще бути готовим до такого розвитку подій, інакше ви просто можете втратити клієнта.

Наступним моментом стане вибір приміщення. Власного гаража буде достатньо. У разі, якщо такого немає в наявності, тоді взяти його в оренду (можна вже і не гараж, а просто якесь приміщення). Платити величезні гроші за площу в центрі міста абсолютно безглуздо. Цього робити не потрібно. Набагато кращим варіантом буде оренда приміщення де-небудь на околиці міста. І дешевше і спокійніше. З точки зору площі вам буде достатньо тридцяти-сорока квадратних метрів.

Останнім етапом (але не за важливістю) стане покупка необхідних інструментів та витратних матеріалів. Щоб виготовляти собачі будки вам знадобляться наступні інструменти: набір ключів і викруток, ножівка, болгарку, електролобзик, рубанок, молоток і т. п.

І витратні матеріали: лаки і фарби, для підстилки всередині будки — ковролін, кріпильні матеріали, типу скоб, цвяхів, гайок, шурупів, болтів та іншого, для дахів потрібно профнастил, а також дерев'яні бруски і дошки.

Але, звичайно ж, головним інструментом стане ваше щире бажання принести людям радість і зробити для них щось істотне. Без такого бажання, по суті, всі ваші старання можуть просто зійти нанівець.