Відкриваємо бізнес з велотуризму

Сьогодні велика кількість людей намагаються якомога краще піклуватися про своє здоров'я, і одним зі складових здорового способу життя є заняття спортом. Велосипедна їзда, улюблена багатьма, в цих умовах стає популярнішою з кожним днем. І для відкриття прибуткового власної справи можна використовувати цю особливість. У цій статті мова піде про відкриття справи, що полягає в організації велотуризму, так як з кожним днем, його популярність стрімко зростає. Це сприяє появі вдосконалених видів велосипедів з просунутими можливостями.Тепер можна навіть в горах проводити велотури, що сприяє суттєвому збільшенню кількості потенційних клієнтів в туристичному бізнесі. Тому нині стало актуальним, відкриття власного бізнесу, побудованого на організації велотуризму.

Для старту вам потрібно скрупульозно підходити до організації даного бізнесу, так як це дозволить досягти встановленої мети. Дуже важливо якісно проаналізувати конкурентне середовище, розробити бізнес-план, продумати всі подальші кроки і розібратися у ваших регіональних особливостях.
Для цього, зробіть моніторинг ринку, для розуміння, що ви можете надати особливого, конкуруючи з фірмами, які надають послуги з велосипедного туризму. Добре, якщо ви зможете розробити не схожі на інші захоплюючі маршрути. Пропонуйте траси, які зацікавлять клієнтів. Наприклад, для любителів екстриму, запропонуйте гірські маршрути або маршрути у віддалені місця.

У цьому бізнесі без капітальних вкладень не обійтися. Так чи інакше, при правильному побудові бізнесу, ваші витрати швидко окупляться. Сума вкладень буде коливатися в межах 4-12 тисяч доларів. Вони необхідні для придбання необхідного інвентарю. Це не тільки велосипеди, так як знадобляться і спеціальний одяг, спальні мішки і запчастини до велосипедів і т. п. Для старту буде досить купити три-чотири намети і близько десяти велосипедів.
Вам знадобиться продумати послуги, які будуть залучати клієнтів. Адже ви можете виступати не тільки провідником, але і забезпечувати групу необхідними в поході речами і харчуванням.

Таким чином, ви зможете заснувати супутній бізнес. Наприклад, організувати харчування та проживання туристів, транспортні послуги. Продумайте ці нюанси. Завжди заздалегідь обговорюйте з клієнтом умови, пояснюючи, що буде входити в ціну одного з турів. Попрацюйте над тим, щоб загальний перелік, щомісяця, додавалися нові маршрути.

Крім цього запропонуйте вашим клієнтам спорядження та велосипеди на прокат. Якщо ціна таких послуг не буде занадто висока, ваші клієнти будуть ними користуватися із задоволенням.

Звичайно, для розвитку вашого бізнесу, не обійтися і без реклами. Для постійного припливу клієнтів, особливу увагу потрібно приділяти рекламі. У більшості випадків, краща реклама це рекомендація постійних клієнтів. Намагайтеся, щоб у ваших клієнтів залишалися лише позитивні емоції та приємні враження.

Однак, не варто нехтувати і стандартною рекламою: розмістіть рекламу на телебаченні і радіо, а також в газетах. Створіть сайт, в якому буде докладний опис всіх туристичних маршрутів і прайс-лист. Укладіть угоди про партнерство з велосипедними клубами і турфірмами.

Велотуризм — доступний і цікавий вид бізнесу і для його реалізації не потрібні великі капітальні вкладення і багато зусиль. Якщо ви спробуєте себе в цій справі, можливо, при оригінальному і правильному підході у вас вийде створити успішний велотуристичний бізнес.