Відкриття банку на колесах – відмінна ідея для жителів невеликих селищ

Всі пам'ятають той світовий економічний криза, який стався кілька років тому. В основному тоді постраждали фінансові організації. Найяскравішими прикладами стали кредитні компанії та банки. Так багато хто з них терпіли багатомільйонні збитки, а інші і зовсім закривалися у зв'язку з банкрутством. Тому причин дуже багато, а результат залишився незмінним. У банків був не найкращий період розвитку. Тому треба було шукати інших рішень, то підтримки держави, то придумати щось нове, щоб зберегти добре ім'я.

У таку ситуацію потрапили всі клієнти банків, але найбільше страждали жителі маленьких селищ, які знаходяться в кілька десятків, а то й сотнях кілометрів від великих міст. Багато філії банків, які перебували у сільській місцевості, були закриті.

А тепер давайте уявимо картину, що відбувається в невеликому населеному пункті, коли банки один за іншим закривають свої філії. Це призводить до незручностей, адже навіть у маленькому селі, люди звикли брати кредити, користуватися картою, і так далі. А для цих операцій потрібен або банк, або банкомат. Але останнього не поставлять в село без самого банку.

У такому разі виходить ситуація, що клієнти з-за закритих філій не зможуть скористатися послугами банку. Дістатися до найближчого банку зможе не кожен, адже для багатьох це буде проблемою проїхати 50-100 кілометрів раз на місяць заради зарплати. А для когось робота з банком займає пару раз на місяць, тому це буде великою розкішшю.

Тому всі банки почали міркувати над тим, як запобігти подібну ситуацію. Адже просто не можна залишати в біде своїх клієнтів.

Ось, наприклад, іспанський банк знайшов вихід. Ще в ті часи світової кризи вони стали боржниками, їхні борг становив близько 19 мільярдів євро. Вони намагалися закрити, чим більше кількість філій в маленьких селищах і передмістях. Але керівництво банку не змогла змиритися з тим, що приносять незручність своїм клієнтам.

Завдяки цьому з'явилися унікальні автобуси, які були справжніми банками на колесах. На їх було завдано кольору банку і логотип. Але найголовніше було те, що вони представляли собою повноцінний філія банку, що був призначений для обслуговування клієнтів у сільській місцевості і передмістях.

Таким чином, банк вирішив всі проблеми своїх клієнтів і домігся підвищення лояльності. Адже це так чудово, банк, який сам приїжджає до своїх клієнтів. В даний час існує 17 автобусів, які регулярно обслуговують в передмісті великих міст кілька разів на місяць.

Банки на колесах оснащені всім, що потрібно для повноцінної роботи. У них навіть є банкомати, які дозволяють знімати і вносити грошові кошти.

Цей прекрасний приклад іспанських банкірів говорить про те, що ніколи не потрібно забувати в будь-якому бізнесі про своїх споживачів. Таке ставлення до оточуючих дозволить вам бути завжди на коні. Бажаємо успіху !