Заробляємо на виробництві облицювального каменю

Не дивлячись на те, що зараз в нашій країні економічна ситуація не найкраща, все ж будівництвом приватних будинків люди займаються досить активно. У цьому зв'язку будматеріали зараз продовжують користуватися високою популярністю. Але намагаються вибирати вже більш дешеві варіанти, бажаючи заощадити. Популярність декоративного облицювального каменю в цьому світлі цілком з'ясовна. Основні етапи виробництва облицювального каменю ми розглянемо разом з вами в цій статті.

З точки зору організації такого виробництва, його можна розмістити як в селі неподалік, так і на околиці великих міст, що для багатьох підприємців-початківців є особливо привабливим. Але, так чи інакше, для доставки товару, вам буде потрібно наявність власного автомобіля.

На сьогоднішній день, технологій виробництва і виготовлення декоративного облицювального каменю існує численна кількість. Окремі підприємці вибирають складний шлях, розробляючи для каменю власні форми і технології. Проте в більшості своїй, вигадувати велосипед не доводиться, і вже готову технологію можна купити в інших ділків цього бізнесу.

Для організації подібного виробництва, вам необхідно знайти відносно велике приміщення, яке можна відразу розділити на кілька секторів: технічні приміщення, склад, кімнати для сушіння продукції і робочу зону. У робочому приміщенні обов'язковою умовою є наявність опалення та водопостачання. Зручний під'їзд для автомобілів також бажано мати. Також вам буде потрібно дозвіл пожежного нагляду.

Після того, як виробниче приміщення буде знайдено, можна приступати до закупівлю такого обладнання: різних ємностей, тачок, лопат, вібростолу і бетономішалки. При отриманні технології виробництва ви зможете скласти більш докладний список необхідного обладнання.

Сировина для виробництва декоративного облицювального каменю, що вам знадобиться в чималих обсягах, купувати найвигідніше оптом. Не складе особливої праці це навіть у невеликих містах. Наприклад, можна постійно співпрацювати з однією з місцевих будівельних бригад, домовившись з ними про постачання піску.

З пошуком персоналу жодних проблем виникнути не повинно, так як висококваліфікованих кадрів для виробництва декоративного облицювального каменю не потрібно. Якщо встановити позмінний графік роботи, досить буде кілька робітників. А сам начальник виробництва зможе узяти на себе роль бухгалтера.

Хто буде необхідний, так це менеджер по збуту. У вашої компанії він займе одне з ключових місць, тому що обсяги реалізації продукції багато в чому залежатимуть саме від нього. Він повинен володіти досвідом роботи і комунікабельністю.

Готову продукцію потрібно вміти реалізувати, так як одного налагодження виробництва може бути не достатньо. Необхідно вкладати кошти в рекламу для підвищення продажів. Тут гарні всі доступні методи, починаючи від створення власного сайту з комплексним підходом до інтернет-реклами, закінчуючи банальною розклеюванням оголошень.

Продажами лише в межах вашого міста обмежуватися не варто. Потрібно охоплювати широкий ринок, і вам потрібно це чітко розуміти.

Прекрасним методом збільшення продажів — формування для постійних клієнтів гнучкої системи знижок. Таким чином, постійно купувати вашу продукцію зможуть дизайнери, архітектори, виконроби і інші люди, з якими ви згодом налагодите потрібні зв'язки.

Таким чином, виробництво декоративного облицювального каменю є гарною можливістю для відкриття власної справи, потенціал якого в активному розвитку не лише в провінції, а й у великих містах. Ключовими особами при цьому є маркетологи та менеджера по продажам, успіх вашого бізнесу, в більшості своїй, буде залежати саме від їх роботи.