Документи для реєстрації іп у Москві

Сьогодні існує разюча різноманітність форм бізнесу. Однак бізнесмени в більшості своїй вважають за краще починати свою кар'єру зі своєї реєстрації в якості індивідуального підприємця. Чому?
Відповідь на це питання не займає ніяких труднощів: така форма ведення бізнесу є кращим варіантом для початківців бізнесменів. Так, вони зможуть накопичити необхідний для подальшої роботи досвід, зібрати капітал, зав'язати нові корисні знайомства. У це допоможе в майбутньому.
Отже, крім очевидних переваг ІП, існують і інші. Так, наприклад, дана форма ведення бізнесу дозволяє підприємцю використовувати спрощену систему оподаткування. Вони звільнені від сплати податку на доходи фізичних осіб, на майно фізичних осіб, а також від єдиного соціального податку. Мова вже не йде про те, що приватні підприємці не зобов'язані платити ПДВ, податок на ввезення продукції та деяких інших.
Податки тісно пов'язані з прибутком. Так от говорячи про неї, необхідно підкреслити, що прибуток, отриманий індивідуальним підприємцем, є його власністю, використовувати яку він може негайно і за своїм розсудом.
Крім усього вищезгаданого, індивідуальні підприємці звільняються від ведення бухгалтерського обліку. Вони можуть легко обійтися без послуг бухгалтера.
І, нарешті, в якості переваги даної форми ведення бізнесу, не можна не відзначити спрощену систему реєстрації індивідуальних підприємців. Перелік документів для реєстрації ІП в Москві наступний: паспорт, заяву про реєстрацію ІП та квитанція про сплату мита.
Якщо ви хочете якомога швидше зареєструватися як ІП, зверніться до фахівців. У разі необхідності вони проконсультують вас з усіх питань, а також простежать, щоб реєстрація пройшла за всіма правилами.