Що таке форекс?

Якщо вас цікавить відповідь на питання: «Що таке форекс? », То вам пощастило! У цій цікавій статті ви знайдете всю необхідну інформацію! Ви дізнаєтеся основні поняття, функції і цілі. Розповім про це легко і без хитромудрих слів, щоб кожен цікавиться зрозумів мене на всі 100%!

Що таке форекс?

Отже, поїхали, дорогі читачі!

 

Почнемо з самого слова «форекс». Слово явно не вітчизняного покрою. Вихідним вважається англійське « forex », Яке в свою чергу походить від« FOReign EXchange market (Міжнародний валютний ринок) ». Це звичайне скорочення, запозичене з англійської мови.

В основному, під цим словом розуміють торги валютою. «Спекуляція!» - скажете ви (в холодному поту згадуючи дідуся Леніна і законодавство СРСР 😀 ). «Так» - відповім я, пам'ятаючи про розвал Союзу. Саме спекуляція! В даний час - це професія, ціла індустрія. Будь-який банк, кредитна організація і т.п. не гребують цим заняттям, більш того у деяких дуже добре і прибутково виходить!

Якщо ви хоч раз включали телевізор, то бачили добродушні обличчя ведучих новин, з усією серйозністю повідомляли обмінні курси, співвідношення рубля до долара і євро. Так ось, ці самі курси встановлюються на валютних торгах, тобто на форексі!

Отже, з назвою ми розібралися, йдемо далі!

Що таке форекс? - це валютна біржа. Біржа - це місце де проходять торги. У Росії найвідоміша ММВБ (Міжнародна Московська Валютна Біржа), є менш відомі в Санкт-Петербурзі, Самарі. Ця будівля, де кожен робочий день збираються люди, що б поторгувати (заодно потруїти анекдоти і поговорити про жінок 😀 ).

 

Трейдер - так називають людину, яка займається торгівлею. Слово це заморське, взято з англійської мови, « trade »- торгувати (це дієслово),« trader »- торговець.

Трейдингом називають процес торгівлі, укладання угод на біржі.

Все все все! Чи не діставайте помідори і яйця, шановні читачі, невеликий урок англійської мови закінчений! 🙂

Інтернет трейдинг - найбільш поширений в даний час (а на дворі то 21 століття!). Відрізняється від класичного тим, що для здійснення угод не потрібно бути присутнім на самій біржі, досить з'єднатися з нею за допомогою інтернету. Всі компанії, які надають доступ до торгівлі на біржі для широкої аудиторії, незмінно орієнтуються на інтернет користувачів.

Тепер ви знаєте, що таке ринок форекс і основні поняття, тому можете влаштуватися провідним фінансових новин 😉 .

Для чого взагалі потрібна біржова торгівля валютою? Основною метою є справедливе, ринкове визначення обмінних курсів. Для взаємин держав, для ведення міжнародного бізнесу та розрахунків обмінні курси дуже важливі! Не менш важливо, що ці курси не зі стелі взяті якимось чиновником, а тісно пов'язані з ринковою ситуацією і ситуацією в світі в цілому! Є, звичайно, і мінуси (різкі скачки цін, штучне підвищення або заниження), але, на мій погляд, плюсів значно більше! І відносна свобода ведення бізнесу незалежно від держави один з головних!

Крім цих найважливіших цілей, трейдинг використовують і для отримання прибутку. На зміну курсів валют можна непогано заробити! Наприклад, маємо 1000 справжніх американських зелених доларів! Включаємо новини, уважно слухаємо ведучого, який повідомляє, що курс долара до рубля 1/30 (тобто за один долар дають 30 рублів). Йдемо в банк, міняємо нашу 1 000 доларів на 30 000 рублів і кладемо під подушку. Через місяць виснажливих очікувань і регулярних спроб вкусити свої лікті 😛 включаємо зомбоящик і дізнаємося, що курс тепер 1/20! Це приємна новина, беремо одне місце в руки і на всіх парах летимо в банк! Тепер за 1 долар дають 20 рублів! 30 000 поділимо на 20 і отримаємо 1500 доларів! Саме стільки нам повернуть в банку після обміну. У підсумку ми отримали 500 доларів прибутку. Звичайно, я представив все в більш спрощеному варіанті, адже як заробити можна так само і втратити! Але сенс, шановні друзі, сподіваюся, зрозумілий.

Як і в будь-якій справі, щоб домогтися результату - потрібно багато працювати. Витрачати час, сили і часто гроші! Головне - йти до кінця і не опускати руки!

Що ж, буду закінчувати пост, поки вам не набрид. 🙂

У даній статті ми дізналися що таке форекс, розглянули поняття «біржі», «трейдингу» і «інтернет трейдингу». Визначили основні цілі та функції торгівлі.

Перш за все, моя стаття буде цікава людям, які роблять перші кроки в цій сфері. Сподіваюся, зміг донести всю інформацію простою і зрозумілою мовою, але якщо залишилися якісь питання - задавайте в коментарях, я із задоволенням відповім вам! Надалі продовжу знайомити вас з миром трейдингу, обіцяю написати статтю-продовження! Щоб не пропустити рекомендую підписатися на оновлення в формі нижче.