Заробляємо, виготовляючи і встановлюючи каміни

Для старту цієї справи, для початку, необхідно в достатній мірі вміти розрізняти асортимент нинішніх камінів. Ваш бізнес в майбутньому буде мати певні відмінності і особливості, які будуть залежати від обраного вами типу цих об'єктів.

Найпростішим варіантом є відкриття бізнесу по установці і продаж сучасних камінів електричного типу. Тут очевидні переваги даного виду заробітку. Вартість подібного роду каміна значно менше ціни такого вогняного аналога. А це означає, що пошук клієнтів буде займати набагато менше часу. Для встановлення подібного агрегату безумовно потрібні певні знання і навички, однак цей процес є більш простим, ніж зведення каміну з каменю, який працює від дров.Крім іншого, враховуючи те, що подібного роду камін гару й диму не виділяє, його можна віднести до більш безпечним видами. В обслуговуванні він також буде набагато більш бюджетним і простим.

Ще однією відмінною рисою електрокамінів є те, що його установка та підключення можуть бути здійснені навіть за фактом завершення ремонтних робіт. Для його установки не потрібно якихось ґрунтовних монтажних робіт, а весь інсталяційний процес проходить за стандартами звичайної меблів. Втім, любителям класики можна запропонувати замовити чудовий портал і поставити топку, яка буде імітувати справжній вогонь. Камін подібного роду буде мати чудовий вигляд і, при цьому, залишиться безпечним і недорогим.Необхідно відзначити, що ніша, яку займають електрокаміни, на сьогоднішній день, заповнена ними приблизно на третину від усього асортименту продаваних камінів. Таким чином, відкриваються непогані перспективи.

Для організації бізнесу по установці та продажу електрокамінів, для початку потрібно знайти хорошого постачальника відповідних товарів і, зрозуміло, розібратися в тонкощах того, як вони влаштовані. Почати можна з установки в інтер'єр цієї деталі своїм родичам і знайомим. А після вже робити спроби виходити на більш широке коло клієнтів.

Другим варіантом даного бізнесу може бути вже споруда повноцінних кам'яних камінів. Безумовно, почати подібного роду справа буде не так-то й просто. Так як, по-перше знадобляться серйозні вкладення, які в деяких випадках можуть досягти не одного мільйона рублів, по-друге, знадобляться хороші знання цього самого камінного справи. Тут у кожного свої способи. Можна влаштуватися до знайомого майстра помічником, можна навчитися і по книгах. З упевненістю можна сказати одну істину – брати замовлення на будівництво камінів без спеціальної підготовки абсолютно безглуздо.Так як ми говоримо про дійсно небезпечному об'єкті, принаймні, потенційно. Кожна помилка тут може обійтися вам дуже дорого.

Під створенням камінів увазі радий етапів. Все починається з димоходу і топки, а закінчується оздоблювальними роботами порталу різним декором, плиткою і каменем. Тому, не завжди буде легко впоратися з будівництвом поодинці, тобто власними силами. Мабуть, правильно буде зібрати повноцінну команду, яка буде складатися з досвідчених майстрів. У чиї завдання входитиме робота з топкою і димоходом, хтось інший буде займатися підготовкою порталу, а третім доручити декор та дизайнерські роботи.При проектуванні каміна важливо поблизу передбачити особливе місце, де будуть зберігатися дрова. До речі, подібне передбачено може бути і при використанні декоративного порталу з несправжнім вогнем. Так як дрова всієї композиції зможуть надати особливого шарму.

Одним з варіантів цього бізнесу може бути саме декорування та оформлення камінів. Це може стати ще одним, досить перспективним напрямком в бізнесі. І серйозні вкладення тут не потрібні. Таким чином, якщо є бажання, для себе кожен зможе знайти варіант заробітку. Необхідно тільки визначитися, що вам цікавіше і ближче до серця. Успіхів вам!