Здаємо в оренду дитячі товари

Прокат дитячих товарів дуже навіть вигідне підприємство. Адже ростуть діти дуже швидко, і те, що для дитини сьогодні було актуально, завтра робиться непотрібним. Мами і тата буквально «даремно» викидають тисячі рублів. Приміром, купили вони для автомобіля дитяче крісло. Деякий час покатали власне чадо, а після їх дитина виросла і крісло, відповідно, стало марним. Та ж ситуація з дитячими колясками. Їх спочатку купують за нечуваними цінами, а по закінченню певного часу не знають, куди їх дівати.Дитя ж вже виросло і не більше виявляє бажання «їздити в колясці.
І якщо ви думаєте, що подібна тенденція зустрічається тільки з кріслами, колясками та іншими дорогими дитячими товарами, ви глибоко помиляєтеся. Привести в приклад можна і більш дрібні речі — іграшки для дітей. Ймовірно, саме на цю категорію товарів припадає найбільше витрат. Адже дитині дуже швидко набридають всі іграшки або він їх ламає. Бувають, звичайно, випадки, коли деякі діти прив'язуються до окремих іграшок, але вони вкрай рідкісні. Таким чином, батьківське чадо постійно прибуває в бажанні отримати щось нове.А дитина ж ще й росте, його інтереси з часом змінюються, і, природно разом з ними і його іграшки. А вже непотрібні і старі м'які іграшки, ляльки, машинки, солдатики та інші речі, які раніше належали дитині, просто складаються у великий ящик.
Таким чином, з усього вищесказаного випливають такі висновки — дитячими товарами речі непостійні, і деколи набагато кращим варіантом є оренда таких товарів, замість того, щоб купувати ці речі за великі гроші. Тому вельми актуальною бізнес-ідеєю, є відкриття пункту похила дитячих товарів.
Для відкриття такого прокату, в першу чергу, вам потрібно приміщення. Постарайтеся її оформити в мультяшному, веселому стилі, щоб усередині дітям перебувати подобалося. З точки зору місця розташування, тут потрібно орієнтуватися на інтереси ваших потенційних клієнтів — тобто, оптимальним варіантом стане відкриття вашого пункту прокату товарів для дітей там, де скупчується велика кількість дітей з батьками.
Наступним моментом стане проведення дослідження того, який існує попит на ті чи інші групи товарів. Відвідуйте дитячі магазини, вивчайте асортимент і розпитайте продавців, що покупці купують активніше всього. Зрозуміло, цікавитися потрібно з позиції звичайного батька, а не з позиції потенційного конкурента. Якщо ви проявите кмітливість, у вас вийде у продавців випитати всю потрібну вам інформацію. Слід також вивчити інтернет-магазини. Найчастіше тут товарні позиції, що мають найбільшу популярність, виносять окремо.Рекомендуємо також відвідувати форуми, де спілкуються молоді батьки. Таким чином, ви зможете почерпнути всю необхідну інформацію для запуску цього бізнесу.
Наступним кроком буде закупівля певного асортименту товарів для дітей, які ви збираєтеся давати в оренду. Намагайтеся охоплювати не одні лише дрібні товари, зверніть свою увагу на щось більш грунтовне — приміром, дитячі електричні автомобілі, візки, дитячі автомобільні крісла і т. д.
Якщо ви дасте можливість своїм клієнтам викуповувати товари, що сподобалися, це буде чудово. І це, до речі, є дуже важливим моментом. Так як ми вже обговорювали, що у деяких дітей можуть бути іграшки, до яких вони вкрай прив'язалися. І можливо, однією з них стане та, яку візьмуть батьки саме у вашому пункті прокату товарів для дітей. В таких випадках батькам можна пропонувати придбати у власність для своєї дитини вподобану іграшку. Ціну встановіть самі.
З точки зору реклами, тут гарні багато методи. Наприклад, яскрава вивіска. Також можна звернутися до високих технологій, створивши, в мережі інтернет, свій власний сайт. Так чи інакше, фундаментом цієї справи повинна бути непідробна любов до дітей. Ви повинні любити свою справу, і тоді у вас все вийде. Успіхів вам!