Алюмінієвий лист рифлений

Лист алюмінієвий виготовляється зі сплаву алюмінію з міддю і магнієм. Цей сплав стає міцніше самого алюмінію і легше заліза в три рази. Його можна отримати, якщо сплавити алюміній і додати до нього марганець, залізо, кремній, мідь. На такі деталі з сплавів алюмінію наноситься шар легких захисних покриттів. З цих сплавів роблять навіть гвинти вертольотів, так вони дуже легкі і міцні, як і листовий алюміній.

Алюмінієвий лист буває рифлений та гладкий. Рифлений застосовується досить часто і в різних цілях. Його застосовують як підлогове протиковзке покриття для тюнінгу машини, в холодильних установках, в декоративних цілях. Можуть також використовуватися в харчовій промисловості, при будівництві сходів, він служить хорошим покриттям для сходинок, для виготовлення огорож, перегородок, меблів, для облицювання автотранспорту і багато де ще.

Рифлений алюмінієвий лист наділений негладкої і опуклою поверхнею. На ній зображений малюнок під певним кутом. Як правило, товщина покриття вказується без урахування рифлей.

Алюмінієві листи, в залежності від малюнка, можна поділити на 3 типи: алюмінієвий лист «Дует» — 2 ромба: лист «Квінтет» вирізняється тим, що має по п'ять рифлей в кожному квадраті; «Алмаз» — має один малюнок у кожному напрямку.

Листовий алюміній рифлений володіє масою характеристик, основними з яких можна назвати міцність, легкість, пожежобезпечність, протиковзання. Так як алюміній містить у собі антикорозійні властивості, алюмінієві листи широко застосовуються всередині приміщення і зовні.

Для того, щоб дізнатися вартість і характеристику цього виробу, зверніться до фахівців, які зможуть надати Вам професійну консультацію про даному товарі і відповідять на всі питання, що цікавлять Вас.