Заробляємо на фарбування взуття

Щоб ублаготворить потреби своїх клієнтів, багато виробників послуг і товарів йдуть на багато що. Але, так чи інакше, завжди будуть ті потреби, які залишилися не задоволеними. Для прикладу можна взяти присутнє в кожній людині творче начало. І багато починаючі підприємці у всьому світі побудували бізнес саме на даному суспільному бажання показати власну індивідуальність. Самим банальним прикладом є прикольні малюнки на футболках і майках.Подібного роду товари в наш час скрізь, і мало не щодня з'являються різноманітні інтернет-магазини, які пропонують чергові колекції незвичайного роду аксесуарів та одягу. Це вказує на високий попит. Так чому б не компенсувати його власною пропозицією.

Область суспільної творчості сповнена ідей, і однією з них є також онлайн замовлення візиток. Подібного роду сервіси також зараз дуже популярні і поширені. Це хороший варіант для тих, хто бажає придбати партію візиток, не звертаючись в рекламне агентство. Адже дизайн для своєї візитки набагато цікавіше придумати самому, а потім хвалитися перед знайомими своє придбання.

Ще одним чудовим прикладом є шоколадний конструктор. Подібного роду сервіс дає можливість збирати свій сорт шоколаду, після чого його замовити. А буквально нещодавно з'явилася пропозиція в спеціальній програмі намалювати піцу на відповідному інтернет-ресурсі, де після цього можна її замовити.

Таким чином, подібного роду підхід в підприємницькій діяльності використовується і впроваджується досить успішно. При цьому, без яких-небудь додаткових витрат на виробництво продукції, її вартість може суттєво піднятися в ціні. Тепер, нарешті, і про нашу ідею.

Головна суть тут полягає в безпосередній орієнтації на певну клієнтську аудиторію. А якщо точніше, то на дітей. А якщо вже зовсім точно, то на дівчаток, які люблять копіювати своїх мам безпосередньо в макіяжі або манікюрі (і так, ми досі говоримо про взуття). У дітей лаки для нігтів користуються особливою любов'ю. Адже вони такі різнокольорові, блискучі і яскраві. Само собою, кожен поважаючий себе батько обмежує своїх діток від всякого роду хімії, володіє властивостями не самого корисного роду, і для здоров'я можуть бути небезпечні. Так що ж робити з цими бажаннями?

Подібного роду проблема може знайти своє рішення, разом з цікавою розробкою. Можна випускати для дівчаток особливу колекцію взуття, яку можна застосовувати в якості чудовою альтернативи нігтів на ногах. Тобто випускати взуття, яку діти зможуть розмальовувати. По суті, це можуть бути звичайні кеди, які пропонують і інші фірми. Але потрібно врахувати незвичайний нюанс. Передні шкарпетки з гуми зробити з особливим рельєфом, що імітує нігті і пальці ніг. І ось ті самі нігті з гуми спеціальним лаком і можна фарбувати.

Незвичайна модель взуття під фарбування може коштувати до п'ятдесяти доларів. А дитячий лак (спеціальний), який абсолютно безпечний для дітей і не має запаху, за один флакон може продаватися за вісім доларів, рідина для його зняття (спеціальна) коштує стільки ж. Таким чином, багаторазово перефарбовуючи модні кеди, дівчатка розвинуть творче начало і без шкоди для власних нігтів.