Заробляємо на схудненні домашніх улюбленців

Людство, борючись з ожирінням, додумалося до безлічі різного роду ідей, починаючи від наручних годинників, які вважають калорії, закінчуючи унікальним замком на холодильнику, оповещающем у соціальних мережах всіх друзів про прийом їжі не за розкладом. Людство готове піддатися різним випробуванням для швидкого схуднення. І, борючись з власним зайвою вагою, ми зазвичай не звертаємо увагу на своїх милих улюбленців (тварин), які схильні до ожиріння також і ми.

Ну не те, щоб не звертаємо уваги, ми просто забуваємо про це. Крім цього, нам навіть імпонує, коли по квартирі бродить вгодований пухнастий котик або товстенький песик.

Переважна кількість господарів вважають, що якщо кіт або собака вгодовані, це означає що у них все чудово і вони добре харчуються. Насправді, домашні тварини також мають схильність до ожиріння. При цьому, найчастіше така картина спостерігається у квартирних (міських) вихованців.

У селах собаки і кішки вільно гуляють вулицями. Там є безліч місць для полювання, ігор і прогулянок. Якщо ж ми говоримо про квартирах (особливо невеликих), то тварини тут часто знаходяться в спокійному стані: лежать в спеціальних кошиках, на килимку або на дивані. В порівнянні, сільські і міські домашні улюбленці, відрізняються тим, що останні можуть ставати повільними і млявими. Стосується це тварин будь-якого типу, незалежно від віку та виду.

Господарі собак, які своїх вихованців містять у квартирах, іноді банально не мають достатньої кількості часу, на те щоб часто з ними гуляти. Всі їх час може йти на навчання бізнес роботу і т. п. Мабуть, з цієї причини більшість собак вигулюють лише для походу в туалет.

І, зрозуміло, ще однією з головних причин зайвої ваги у домашніх тварин є факт частого переїдання. Міські жителі часто балують вихованців будь-якими обсягами різноманітних ласощів. При цьому, навіть не помічаючи, що тим самим завдають своїм улюбленцям неабиякий шкоди. Сильно потім дивуючись, дізнаючись від ветеринара, що їх хом'ячок або кішка страждають ожирінням і, через це хворіють. У таких випадках тварина вилікувати можна лише повернувши його до нормальної ваги, а для цього потрібно пройти кількамісячну процедуру схуднення.

В умовах попиту на дієтичні програми для тварин, актуальним сьогодні є відкриття клініки для схуднення. Головна діяльність подібного роду клініки буде полягати у відновленні гарної фізичної форми у домашніх тварин, шляхом індивідуального добору програм тренувань і харчування. Ветеринари, на першому прийомі, повинні оглянути вихованців, вивчити, якщо є, історію хвороб і ознайомитися з режимом харчування пацієнтів. Після чого, необхідно скласти подальшу дієту, яка допоможе схуднути тварині.Домашні улюбленці, після цього, для зважування повинні вашу клініку відвідувати щомісяця, для стеження з боку дієтологів за здоров'ям підопічних. У випадку не досягнення необхідного ефекту, дієту необхідно переглянути.

У клініці схуднення для тварин всі дієти повинні бути розроблені за принципом скидання одного відсотка ваги вихованця в тиждень. При прискоренні процесу схуднення, тварина разом з жиром може втратити і м'язову масу, що неприпустимо. Важливо враховувати, що у тварин ожирінням вважається відхилення від нормальної ваги на більш ніж 30%. Таким чином, лікування в клініці може тривати навіть кілька років.

Як тільки досягнута мета дієти, ветеринари повинні продовжити спостереження за тваринами, підтримуючи їх вага в нормі. Необхідно консультувати господарів домашніх улюбленців по електронній пошті або телефону. Крім цього, на останніх зустрічах можна пропонувати для тварин, для підтримки нормально ваги, спеціальну програму.