Арт — готель

Як відомо, юні художники рідко бувають багатими людьми, але зате у кожного невизнаного генія є будинки картини, що чекають свого заповітного години. Для таких людей і всіх, хто любить творчість, готель Clarion Hotel Stockholm, що в Швеції, почав програму роздрібного бартеру «Room for Art». Ця акція для тих художників, які готові обміняти плоди своєї творчості на ночівлю в готелі. Тут молодим даруванням обіцяна ночівля в обмін на предмет їх авторського мистецтва.
За цей обмін автор добу може жити в модній готелі з атмосферою креативу, творчості та музики. Номери двомісні, тому можна взяти з собою подружку або супутника життя. Передбачається, що художник зможе використовувати свої роботи в якості оплати номера два рази в рік.

Є і деякі прості вимоги до робіт для даного бартеру: авторство гостя і формат роботи А4. Інших побажань готель ClarClarion Hotel ion Hotel не виставляє. Тут закликають клієнтів не соромитися у своєму самовираженні. Зараз немає даних, як строго тут будуть оцінювати приналежність самобутніх робіт до арт — мистецтва, але тішить те, що готель не вимагає прев'ю роботи, а лише просить художника заповнити невелику анкету про автора і його роботу. Це свого роду є і договором про передачу прав у власність готелю і на можливість проживання в готелі.Природно, що роздруківки готових зображень, постери тут не приймаються. Тільки оригінал, створений людськими руками.

Звичайно, це чудова можливість, що задовольняє потреби обох сторін. Готель, за рахунок креативних робіт, може практично безкоштовно прикрасити свої номери, фойє, ресторан, створити неповторний, сучасний декор. А автори робіт будуть несказанно раді виставити свої роботи в публічному місці, не сплачуючи за це жодних грошей і зробити собі свого роду рекламу. Добре, що готель ClarClarion Hote lне боїться ризиків, пов'язаних з такими обмінами. Можна сказати і про те, що такий готель завжди буде сучасний та цікавий для клієнтів.