Бізнес на кисневий коктейлях

У будь-якому сучасному профілакторії, будинку відпочинку або іншому лікувально-профілактичному закладі сьогодні пропонуються кисневі коктейлі. Людина, одного разу спробував його, забути дивовижні відчуття, що супроводжують прийом цього напою, просто не в змозі. І люди готові платити за такі коктейлі досить великі гроші, щоб знову насолодитися цими непередаваними відчуттями. Крім того, багатьох зігріває і думка про безперечну користь кисневого напою. Це дозволяє власникам таких коктейль-барів отримувати воістину фантастичні прибутки. Дійсно, цей бізнес дуже перспективний.Причому, навіть при наявності великої кількості конкурентів нестачі відвідувачів не буде, тому що до кисневим напоїв пристрастилось поки не дуже багато людей, але число шанувальником цього напою зростає навіть не в геометричній прогресії.
Де розташувати свій бар? Звичайно ж, прибутковим буде заклад, розташоване в будь-якому навчальному закладі – університеті, коледжі, інституті та ін. Молодь більш прогресивна, нові віяння вона приймає набагато активніше. Цей прекрасний дієтичний напій чудово підтримує витрачені на навчання сили і дозволяє не набирати вагу. У лікувальних установах кисневий коктейль, що сприяє зміцненню здоров'я і швидкому одужанню, теж буде користуватися успіхом. Ну і, звичайно ж, при можливості можна розміститися його в салоні краси.Якщо з адміністрацією цих закладів домовитися не вдасться, розташувати кисневий коктейль-бар можна де-небудь поблизу. Але цілком прийнятним буде і розміщення коктейль-бару в місцях, де люди люблять відпочивати.
Мабуть, найбільше проблем виникне з отриманням дозволів, а найбільш витратним буде рішення проблем з приміщенням. Але при певній частці підприємливості цю проблему взагалі можна обійти. Наприклад, додайте торгову точку в автомобільному причепі. Сьогодні на ринку пропонується багато таких причепів, подібних «Купаве». І тоді Ви зі своїм коктейль-баром завжди зможете бути, що називається, в гущі подій. Влітку Ви зможете обслужити відпочиваючих на пляжах, або здійснювати щоденний круїз по турбазам, пансіонатам і так далі. Взимку ж такий мобільний коктейль-бар зможе обслужити студентів кількох вузів. Головне встановити чіткий графік, щоб люди знали, коли Вас чекати.
Обладнання для приготування кисневих коктейлів обійдеться приблизно в тридцять тисяч рублів. Доведеться ще купувати соки, сиропи, одноразовий посуд і т. д. Але при цьому, собівартість одного коктейлю не перевищує одного рубля! Припустимо навіть, що із-за витрат на приміщення чи інший спосіб організації торгівлі собівартість потроїться, у Вас залишиться достатньо прибутку. Просто поцікавтеся самі, за якою ціною пропонуються сьогодні кисневі коктейлі. І Ви зможете порахувати, наскільки такий прибутковий бізнес.
Виїзний коктейль-бар може стати і непоганий родзинкою будь-якого свята. Якщо Вам вдасться знайти розторопного бармена, здатного перетворити продаж (або роздачу сплачених наперед організаторами свята) коктейлів у справжнє шоу, Ви зможете зайняти цю цікаву нішу.