Бізнес ідея для всіх модниць

Як ви вже встигли помітити, є безліч різноманітних задумів і бізнес ідей. І у всьому цьому потоці інформації жінці треба ж якось розібратися, особливо тоді, коли було прийнято рішення розпочати власний бізнес. І, на жаль, правильний вибір не всім вдається зробити. Адже важливий нюанс полягає в тому, щоб робота, крім фінансової вигоди, приносила ще й задоволення. Здійсненним це умова бачиться тільки тоді, коли справу, якою ви збираєтеся займатися, зацікавило вас.

Доглядати за собою і за своєю зовнішністю доставляє задоволення кожній жінці. Будь-яка жінка бажає просто карколомно виглядати для своєї коханої людини, або просто, щоб всі на неї звертали увагу. Давайте втілимо мрії кожної жінки і допоможемо їй стати тією самою королевою.

Як відомо, особливої уваги удостоюються, при першій зустрічі з дівчатами, її волосся. Так як саме за ним, і безпосередньо по зачісці, можна визначити її вдачу, також можна судити і про її здоров'я. Але, далеко не всі жінки, як це не сумно, можуть вихваляться блискучими і густими волоссям. Однак сьогодні, завдяки останнім розробкам з нарощування волосся, ця проблема вирішувана.

Давайте поговоримо про це бізнесі. Як можна відразу здогадатися запуск такого бізнесу не вимагає величезних початкових капітальних вкладень. Ви на перших порах можете заощадити навіть на оренду приміщення, клієнток приймаючи на дому. До того ж, тут ваші початкові витрати окупаються досить стрімкими темпами.

Давайте розглянемо методи нарощування волосся. Їх можна розділити на дві категорії: холодний метод і гарячий.

Холодний метод нарощування волосся проходить без впливів температури. Все відбувається з використанням «мікрокапсул», з допомогою яких нарощувані волосся склеюються з рідними. Із-за складності процесу, даний метод не користується великою популярністю.

Гарячий метод нарощування волосся включає в себе використання капсул з кератином і термощипцов. Приклеювання пасма волосся відбувається буквально за кілька секунд. Температура кератину, при термообробці, збільшується до певного рівня і відбувається з'єднання клієнтських волосся з донорськими. Гарячий метод нарощування передбачає застосування волосся з Європи високої якості. Саме на гарячому метод нарощування волосся краще всього засновувати власний бізнес, так як він користується найбільшою популярністю серед жінок різного віку.Нарощені таким методом волосся можна фарбувати, сушити феном, укладати та мити.

Така робота в салоні буде коштувати більше 6 тисяч рублів , а подругам, ви можете пропонувати свої послуги дешевше — всього за 2-3 тисячі рублів. І, як усім відомо, краще будь-якої іншої реклами працює жива реклама. І навіть не варто сумніватися, що ваші подруги, які скористалися вашими послугами, безсумнівно, будуть розповідати про вашу справу іншим, і т. д.