Перетягуємо шкірою салони автомобілів

Ідеї бізнесу, пов'язані з тюнінгом, тобто доопрацюванням автомобілів зараз набирають величезну популярність. У поданій нижче статті ми спробуємо розвинути цю тему і розповісти вам про бізнес, який заснований на перетяжці шкірою салонів автомобілів. Необхідно відзначити, що дана сфера діяльності в РФ розвинена ще вкрай слабо. А це може допомогти вам у вашому місті виявитися єдиною компанією, або однією з перших, яка буде надавати населенню відповідні послуги.

Процес перетяжки салонів шкірою автомобілів є досить цікавим і вкрай творчим. Він полягає у «обтягуванні» шкірою панелей (в тому числі і дверних), керма і сидінь машини, для того, щоб збільшити дорожнечу самого автомобіля, за рахунок поліпшення його зовнішнього вигляду.

Серед клієнтів цього бізнесу можна знайти автомобілістів, які бажають їздити не на простих автомобілях. По суті це ті, хто бажає перетворити власний автомобіль в щось ексклюзивне, за рахунок створення розкішного і унікального внутрішнього «шати» салону. Ті, хто купують автомобілі дешевше, в салоні яких пластик є не дуже якісним, також можуть побажати його перетворити в дорогий інтер'єр зі шкіри, як, наприклад, в автомобілях класу «преміум». Це можуть бути також ті, хто звичайний старий радянський автомобіль готовий перетворити на справжній витвір мистецтва.І ті, хто банально, з якихось своїх причин, незадоволені обробкою дорогого автомобіля.

Для початку потрібно визначити, на яку клієнтську аудиторію ви будете орієнтуватися. За будь-яку перетяжку братися не варто. В першу чергу, потрібно розуміти, що всі машини різні. У кожної з них своя конструкція, яку потрібно знати на «відмінно». Також, свій підхід необхідний і до кожного окремого клієнта. Від вибраної категорії клієнтів дуже сильно різняться і стартові витрати.Одна справа — перетяжка якогось «ВАЗика», де прекрасно підійде шкірозамінник або недорога шкіра, і зовсім інше — «Інфініті» або «Лексуси», де, найімовірніше, буде потрібно якась дорога алькантара або щось такого ж типу, за яку потрібно заплатити близько 150 доларів за один метр.

Найперше, що потрібно для надання даних послуг це, безсумнівно, відповідне приміщення, де буде розташовуватися ваша фірма. Під цю справу відмінно підійде світлий, чистий і великий гараж, де буде розташовуватися офісне приміщення, де ви будете зустрічати ваших клієнтів.

Подбайте також про постачальників якісного матеріалу. Зазвичай, цим матеріалом є шкірозамінник і шкіра. Зрозуміло, краще всього купувати матеріали за найбільш вигідними цінами, вийшовши безпосередньо на виробників. За рахунок цього і ваш прибуток може бути збільшена, та зможете запропонувати своїм клієнтам конкурентні ціни.

З точки зору персоналу, вам знадобиться арматурники з досвідом, який зможе без праці монтувати і демонтувати певні необхідні для перетяжки деталі в автомобілі. А професійна швачка буде займатися самої перетяжкою. Швеї потрібні якісні швейні машинки. Про їх призначення, як нам здається, говорити не варто.

Вам потрібно буде також спеціальне обладнання для монтажу та демонтажу подушок безпеки. Даний момент дуже важливий, так як не один сучасний автомобіль без них сьогодні не обходиться. А без спецобладнання їх пошкодити вкрай просто.

З точки зору реклами, помістіть її в тематичних журналах і газетах. Почати можна з розміщення оголошень в тематичних журналах чи газетах.

Також буде не зайвим створити свій сайт в мережі Інтернет, де можна викладати каталог послуг і власне портфоліо.

Таким чином, перетяжка шкірою салонів автомобілів є досить клопіткою справою, як в плані функціонування бізнесу, так і в плані його організації. Але, при цьому, прибуткове. За перетяжку салону в одному автомобілі, при використанні якісної шкіри, замовник заплатить в середньому $2 тис. При цьому, на купівлю необхідних матеріалів від цієї суми йде лише половина. Успіхів вам!