Заробляємо на тестуванні дошкільнят

Всі першокласники раніше зараховувалися в однакові класи. Однак на сьогоднішній день ситуація змінилася кардинально. У більшості міст нашої країни є окремі школи, які включають в себе класи декількох типів, націлені на навчання дітей з різними рівнями підготовки. В класи з поглибленим навчанням (просунуті) надходять більш розвинені діти, а прості класи йдуть всі інші. При цьому, подібний тренд торкнувся не тільки нових шкіл, але і старих, куди активно впроваджуються нові програми.

Можна нескінченно міркувати правильно це чи не правильно. Однак, зрозуміло всім, що кожен, хто любить своє чадо, мати бажає своїй дитині вчитися в класі з самої просунутої програмою. Хіба не так?

Так от, для того щоб дитині було легше з успіхом вступити в просунуту школу, дошкільна підготовка відповідного рівня у нього повинна бути обов'язково. Таким чином, він повинен бути розвинений більше, ніж «звичайні» однолітки. Зрозуміло, що можуть в цьому допомогти репетитори і спеціальні курси. Але першочерговим завданням є сама перевірка дитини, тобто перевірка його підготовки. І в цьому випадку на допомогу прийде, так зване, тестування дошкільнят, про який ми зараз і поговоримо.

По суті, тести для дошкільнят, це не що інше, як різні тести на перевірку логіки, тяги до окремих галузей знань, математичного складу розуму, творчого мислення і т. д. Безумовно, всі ці тести повинні містити зрозумілі для дитини картинки і слова, а також мати гарне оформлення. Для їх складання, зверніться до певних психологам, добре розбираються в дитячих характерах. За певні гроші (наприклад, за один тест 450 рублів) вони будуть допомагати вам розробляти необхідні тести, з допомогою яких ви і будете перевіряти підготовку дівчаток і хлопчиків.

Зрозуміло, без самих дітей неможливо і тестування дошкільнят. Доведеться постаратися для отримання доступу до їх батькам і ним самим. Тут вам можуть допомогти дитячі садки. Вам належить саме з їх керівництвом вирішувати подібні завдання, які полягають в отриманні доступу до батьків малюків. Зрозуміло, ціна це головне питання. Наприклад, з дитячим садом домовитися можна так, щоб ви платили його керівництву певні відсотки від майбутнього прибутку за виступи перед батьками.

Якщо ви вже зуміли переконати батьків у необхідності такого тестування, і у вас всі необхідні тести вже є, тоді половина справи зроблена. Залишилося поклопотатися про оренду і устаткування класу, придбати необхідну кількість паперу, ручок, олівців та інших канцелярських приладдя. Краще всього працювати з малими групками по 8-10 дітей. При цьому діти зможуть проходити тестування в досить спокійних умовах, і вам буде простіше.Після цього потрібно ознайомити з результатами тестів батьків, розповісти про слабких і сильних сторонах підготовки їх чада і дати необхідні для подальших дій рекомендації. Приміром, до репетитора відправити. А по закінченні деякого часу, наприклад, через кілька тижнів або місяців, знову повторити тестування.

Таким чином, необхідно зауважити, що після подібного роду підготовки, при бажанні учень легко закінчує школу з відзнакою і надходить в обраний ВУЗ. Якщо подбати про те, щоб дитина пройшла тестування ще в дитячому садку, реальністю може стати для нього навіть навчання в США або Англії.