Заробляємо на індивідуальних казках для дітей

І діти, і дорослі однаково люблять казки. Тільки у нас відрізняються трохи герої та сюжети. Будучи дітьми, ми читаємо роботи відомих авторів або російські народні казки, пізніше зачитуємося Гаррі Поттером, а коли старші, віддаємо перевагу фентезі або пригодницьким романам.

Казки нас приваблюють тим, що читаючи про пригоди тих чи інших персонажів, ми самі представляємо цей світ. Ви напевно могли ловити себе на думці, що ви потроху забігаєте наперед розповіді. Тобто, ви намагаєтеся планувати майбутні події книги. І лише автор завжди може повернути до лінії сюжету.

Так чи інакше, казки діти теж люблять. Вони не просто займаються читанням чергової книги. В її чарівний світ вони занурюються буквально повністю. Одні уявляють себе чарівними принцесами, інші драконами, треті бачать себе на лицарському турнірі. І їм усім звичайно не терпиться дізнатися, що ж з їхнім героєм далі станеться.

Дітям, утім, як і дорослим, хочеться зміни сюжету або, якщо завгодно, нових частин книги. А що якщо автор вирішив написати лише одну казку і закінчити її «бенкетом на весь світ»? Відповідь проста. Переписати. І ця ідея має хороший потенціал з точки зору домашнього бізнесу з нуля.

Заробити на даній ідеї можна використовуючи наступні навички і предмети. В першу чергу стане в нагоді особисте прагнення до подолання труднощів, росту та розвитку. Друге що знадобиться це талант до листа. При цьому, професійним письменником бути не обов'язково. Достатньо мати добре розвинену фантазію, і вміти передати на папері свої думки. По суті, багатьом професіоналам і майстрам допомогли працю і терпіння.

У доповненні до цього, знадобиться ваше вміння спілкуватися з батьками і їх дітьми. Тобто, у вас повинна бути нотка психолога.

І, звичайно ж, вам знадобиться кольоровий принтер з комп'ютером, і вміти описувати. Однак тут можна скористатися послугами друкарень та професійних ілюстраторів.

Далі, якщо всі ці пункти дотримані, все просто. Для свого портфоліо і для відточування своїх навичок напишіть кілька казок. Можна писати про дітей друзів, племінників чи власних діточок. Таким чином, ви потренуєтеся в листі і, разом з цим, пізнаєте цю ідею в дії. Коли вже зрозумієте, що виходити у вас стало краще, з пропозицією можна виходити на ринок. У цьому найкращим вашим помічником може стати навіть реклама на особистому автомобілі, або з оголошеннями зверніться до онлайн-майданчиків, і розмістіть рекламу на власному сайті в інтернеті.Запропонувати свою співпрацю можна дитячим садкам, виступивши безпосередньо перед батьками. Перші замовлення не змусять себе довго чекати.

Сам процес створення казок-не такий вже і складний. Коли вам вдасться знайти першого клієнта, треба глибоко з ним попрацювати. Так, так, саме з клієнтом, а не з казкою. Вашим завданням стане вивчення дитини, для розуміння його думок, мрій, улюблених і не улюблених героїв і т. п. тобто тут, на першому етапі, ви складаєте перелік своєрідних питань, відповіді на які стануть вашим безпосереднім лекалом, по якому і буде створюватися казка.

Створіть чарівний ідеальний світ, а клієнта, тобто дитини, зробіть головним героєм. Але врахуйте, простого опису його пригод буде недостатньо. Повинен виднітися якийсь сенс. Адже будь-яка казка повинна чомусь вчити. Головна її цінність саме в цьому. Мало лицарю пролітає повз дракона просто взяти і вбити. Той дракон зобов'язаний нести у собі якісь погані якості, робити погані вчинки, які необхідно викоренити. І, таким чином, при читанні подібного роду казок дитина буде ставати мудрішими, і пізнавати світ.

Про ілюстрації також не забудьте. Вони будуть доповнювати загальну картину. Їх ви можете замовити у ілюстратора або художника. Нехай образ дитини буде доданий в сценах. В результаті, ваші маленькі клієнти буде з трепетом читати ваші казки, а їх батьки знову до вас звернуться за черговим продовженням пригод їх дитини.