Послуга флоатінг – нова тенденція в косметичній індустрії

Самим популярним бізнесом нашого часу є індустрія краси. Адже посудіть самі, навіть у часи великих криз, люди все одно відвідували перукарні, зверталися до стилістів і масажистів. А як же без цього, в будь-якій ситуації потрібно виглядати на всі 100 балів. Це стосується особливо тих людей, які працюють у великих компаніях або мають свій власний бізнес. Запорукою всіх просувань по кар'єрних сходах і підписання хороших контрактів з партнерами є і зовнішній вигляд в тому числі.

В даній статті піде мова про ще одному виді косметичних послуг, як флоатинг. Давайте детально розглянемо, що ж це таке.

Ця процедура є новітнім словом у косметичній сфері. Існує такі резервуари з кришкою флоат-камери. Всередину додають розчин води і суміш спеціальної англійської солі. Глибина камери максимально становить близько 25 сантиметрів. Концентрація солі така велика, що людина просто не зможе потонути.

Процес відбувається таким чином: людина лягає в сольовий розчин і кришка закривається. Виходить «ембріональна середовище», яка дозволяє зробити ідеальну обстановку для гарного розслаблення.

Існує думка, що такий спосіб розслаблення покращує не тільки психологічний стан людини, але й принесе великий плюс у лікуванні деяких хвороб. Так воно чи ні, ми точно сказати не можемо. Але знаємо одне – послуга флоатінг дозволяє досягти глибокого розслаблення, що так корисно для людського організму. Саме тому ця процедура стала дуже популярною у всьому світі.

Процедури флоатінгу стають настільки популярними, що ними починають цікавитися велика кількість підприємців по всьому світу. Цими послугами користуються спортсмени, митці і т. д. Фахівці стверджують, що саме в «ембріональної середовищі» можна запам'ятати ту інформацію, яка необхідна. У багатьох містах нашої країни про таку послугу навіть і не чули, тому це ідеальний час, щоб успішно зайняти цю нішу ринку. Як же створити свій бізнес?

По-перше, подбайте про приміщенні. Для початку воно може бути і не надто великим. Приміщення можна вибирати залежно від розміру міста, наприклад, якщо відкривати салон краси з даною послугою у невеликому місті, то підійде середня кімната, але якщо в місті-мільйоннику, то відповідно однією камерою ви просто не обійдетеся.

Незважаючи на ці фактори, варто починати з однієї камери, так як ціна їх не така і маленька, близько мільйона рублів. Тому краще купувати наступну камеру тільки тоді, коли ви будете бачити, що одна камера не справляється з великим потоком відвідувачів.

На рахунок приміщення, хочеться відзначити, що найкращими «сусідами» стануть салони краси, масажні кабінети, перукарні. У такому випадку вам не доведеться витрачатися на рекламу. Вам просто потрібно все красиво і цікаво розповісти про цю послугу всім потенційним клієнтам. У цьому вам допоможуть банери, рекламу на радіо чи телебаченні, статті в газетах.

Ціни в нашій країні триматися одного значення від 2000 до3000 рублів за одну процедуру. Якщо у вас вийде направити потік в 5 – 10 чоловік в день, то вдасться відбити всі початкові витрати вже за рік. Бажаємо удачі в будь-якому починанні!