Бізнес ідея: послуги тверезого водія

Свої вихідні дні різні люди можуть проводити абсолютно по-різному. Не мені вам розповідати, як можна перетворити п'ятничний вечір у справжнє феєричне подія, з відвідуванням усіляко різних місць. І навіть якщо ви звикли завжди і скрізь переміщатися на особистому авто, в подібних п'ятничних картинах не рідко з'являється потреба їхати на своєму автомобілі, але вже в якості пасажира, затишно влаштувавшись після вельми енергійно проведеного вечора, на задньому сидінні.

Якщо за фактом закінчення заходу, яке просто не могло обходитися без випитого спиртного, виникає проблемне питання, як же машину додому забрати, до того ж самому хочеться опинитися в теплому ліжку, ось тоді вам на допомогу можуть прийти послуги тверезого водія.

Компанії, що працюють в цій сфері, можуть позбавити вас від потреби залишати своє авто в незрозумілому місці. Так як послуги тверезого водія додає вам впевненості в тому, що відпочивати і ні про що не турбуватися, ви можете скільки завгодно довго. Достатньо лише набрати потрібний номер телефону і послуги тверезого водія позбавлять вашого клієнта від потреби пошуку для свого залізного друга стоянкового місця чи іншого місця для паркування.

Послуги тверезого водія відрізняються від пересічного таксі тим, що вони дозволяють вільно дістатися до будинку особисто власнику автомобіля, а також довезти до певного місця стоянки саму машину. Слід зазначити, що завдяки максимальному комфорту останнім часом послуги тверезого водія користуються високим попитом. У тому випадку, якщо виникають неординарні ситуації, наприклад, зупинка автомобіля співробітниками ГИБДД, і невідповідність за документами людини, який знаходиться на водійському місці, власнику автомобіля про які-небудь неприємності турбуватися не потрібно.Всі штрафи в подібних ситуаціях виплачуються компанією, яка надала послугу тверезого водія. Хіба не приємно, після веселого, насиченого вечора опинитися вдома і не турбується за збереження своїх речей? Прокинувшись вранці після вечірки не потрібно переганяти своє авто. Користуючись подібними послугами, ваші клієнти зможуть насолоджуватися сном у ліжку з коханим людям, при цьому знаючи, що про проблему з місцем розташування авто вже найкращим чином подбали.

Наше життя повне випадковостей і несподіванок і, час від часу трапляється так, що аварія може послужити причиною не транспортабельності автомобіля. Для цих випадків ви також може тримати у вашій службі евакуатор, який зможе прийти на допомогу.

Ваша служба повинна бути готовою миттєво надати потрібну допомогу водіям, які потрапили у дорожньо-транспортну пригоду. І тут ви повинні подбати не тільки про евакуацію. Бажано щоб ваша служба мала можливість надати кваліфіковану технічну допомогу. Розцінки будуть залежати від того, яка техніка буде транспортуватися.