Як заробити на меблів

Що таке безкаркасні меблі? Найбільш поширений вид – це «bean bag». Якщо перевести, то це – крісло-мішок. Така меблі користується великою популярністю, особливо у тих, у кого є маленькі діти. Такі крісла дуже зручні, вони приймають форму людського тіла. Все це робить перебування в ньому максимально зручним. Більше того, такі крісла мають цікавий дизайн, що дозволяє зробити обстановку в будинку незвичайною. Вона буде чудово виглядати в будь-якому приміщенні, особливо якщо це двокімнатні квартири подобово в Бузулуці.

Все це говорить про те, що виробництво безкаркасних меблів – відмінне рішення для організації бізнесу. Що для цього потрібно?

Спершу чергу визначаємося з цільовою аудиторією. Це можуть бути молоді люди, сім'ї, у яких є діти, та й просто люди, які цінують моду і комфорт. Загалом таке крісло сподобатися кожному.

Фінансова сторона. Для того, щоб почати провадження потрібен стартовий капітал. Він повинен складати приблизно 500 тисяч рублів. Все це піде на оренду, придбання обладнання та спеціальний матеріалів, оплату працівникам та оплату комунальних послуг. Процес виготовлення безкаркасних меблів досить простий. Основа – це мішок, готовий мішок всипається наповнювач. І крісло готово.

Продаж. Для успішного продажу потрібно хороша реклама. Почніть з невеликих оголошень в газеті або інтернеті. Навіть стандартне оголошення на дошках оголошень буде до речі. Найголовніше, щоб потенційні покупці дізналися про ваш товар. Важливо те, що рентабельність цього виду бізнесу становить приблизно від 50 до 200 відсотків. Окупляться всі витрати за 4 місяці.

Виробництво безкаркасних меблів може стати відмінною стартового майданчика для виробництва традиційних видів меблів, використовуючи такі матеріали, як дерево, пластик і так далі.