Нововведення системи VRV IV

Нова система зонального мікроклімату VRV IV завжди задає високий стандарт. У майбутньому, ця система буде удосконалюватися і розвиватися. Сьогодні ця vrv iv встановлює нові стандарти сезонної ефективності для власників різних будівель. Також система VRV створює комфортні умови в приміщеннях. Також важливо відзначити простоту установки, яка не доставить праці фахівця монтажу.
Систему VRV можна налаштувати для отримання максимальної сезонної ефективності та більшого комфорту. Так, інноваційне управління з зміною температури холодоагенту автоматично зможе адаптувати систему до умов певного і конкретного будівлі та різних кліматичних вимогам для того, щоб забезпечувати високі показники комфорту та ефективності.
Систему VRV IV – можна назвати новим стандартом комфорту і в режимі опалення. Найунікальніша технологія постійного опалення системи – це найкраща альтернатива звичним і традиційним системам опалення.
Конфігуратор VRV містить програму для спрощеного введення в експлуатацію, а також налаштування і конфігурації. Спрощений введення в експлуатацію включає в себе графічний інтерфейс конфігурації, додатковий семисегментний індикатор легкого і швидкого доступу до основних і необхідних функцій, а також списком помилок.
Також, до нововведень у систему VRV IV можна віднести новий касетний блок, що працює цілодобово, і що створює оптимальні умови для більш гарної продуктивності. Нова система під назвою Intelligent Touch Manager являє собою спеціальний інструмент для контролю енергії, а також скорочує експлуатаційні витрати. Приємним бонусом стане новий низькотемпературний гідроблок і ефективне опалення.
Замовити систему VRV IV ви зможете у нас на сайті. Наші головні переваги – це якість, надійність і індивідуальний підхід до кожного клієнта. Переконайтеся в цьому самі!