Створюємо квіти з полімерної глини

Що собою являє полімерна глина? Вона була придумана менше століття тому. З самого початку з неї робили лялькові голови, але з часом вона стала виготовлятися промисловим способом, у підсумку стали використовувати що завгодно. На сьогоднішній день коло вживання збільшився, з неї роблять величезну кількість різних предметів, і як не дивно, інтерес постійно збільшується.

Як же виглядає така глина? Це маса, схожа зовнішніми якостями і видом на пластилін, але має властивий запах трави. Щоб зробити глину пластичною, потрібно використовувати пластифікатори, вони мають здатність при нагріванні повністю вбиратися в матеріал, прийнятий за основу, при температурі 100 — 130 °C. У результаті чого матеріал стає твердим, він позбавляється пластичності, при цьому зберігаючи задану форму. Готові вироби можна пофарбувати і з'єднати з іншими деталями.

Одним цікавим заняттям з полімерної глини є створення керамічної флористики, що передбачає розробку різних квітів, букетів і робити з них композиції.
Глина дозволяє робити квіти, які за своїм зовнішнім виглядом, зовсім не відрізняються від справжніх. Звичайно, цьому треба вчитися. Якщо у вас немає достатнього досвіду, зверніться до фахівців, походіть на курси, але якщо немає такої можливості, скористайтеся інформацією з Інтернету. Також є спеціальні віртуальні лекції, які проходять по скайпу.

Використання квітів з полімерної глини дуже широко. Вони, в першу чергу, використовуються, як подарунки або сувеніри. До того ж, дуже популярним стає декорування приміщень квартир або ресторанів, і навіть офісів і готелів і т. д.

Ці квіти можуть прикрашати різні поверхні і речі декору, такі як: вази, стіни, люстри, лампи, сходи, дзеркала, одним словом все, на що вистачить фантазії дизайнера. Також ними можна прикрасити невеликі за розмірами елементи декору, наприклад, свічники, фото-рамки, шкатулки, створення настінної картини з опуклими квітами.

Також можна робити квіти на весілля, це буде, як альтернатива застосування полімерної глини. Ось у Штатах, прижилася така традиція, зберігання керамічних квітів з весілля. Ось тому там роблять дуже ніжні і зворушливі букети, щоб потім, через багато років, згадувати цей прекрасний день.

Глиняні квіти на весіллях в нашій країні тільки починають свою популярність. Тим не менш, всі наречені вже встигли оцінити потенціал прикрашати ними і зачіску, і сукні, замість використання не вічних живих квітів. Використовувати їх можна для бутоньєрки нареченого вони зможуть витримати весь день. Можна використовувати і для прикраси залу. Композицію цих весільних квітів можна здавати в оренду, бо не кожен чоловік дозволить собі таку кількість живих квітів, а ось штучні – саме те, що потрібно на один день.

Ну ось начебто і все: куплений матеріал, квіти зроблені, план розроблений. Але залишається дуже важливе питання, де знайти ринок збуту? Щоб такий був у вас завжди під рукою потрібно подбати про гарну рекламної компанії. В той момент, коли у вас будуть виходити гарні зразки, можете працювати над портфоліо. І вже потім зробити рекламу в місцеві газети та в мережі Інтернет, обов'язково повідомте рідних і знайомих. Також краще звернеться до всіх магазинах сувенірів за допомогою, роздати їм інформацію про ваших роботах. Одним словом, у ті місця, де на вашу думку, знадобляться такі квіти.