Продаємо зимові куртки

За вікном лежить сніг. Якщо подивитися за тим, як люди, поспішаючи кудись по власних справах, утеплилися різноманітними шубками, пальтами та куртками, мимоволі пригадується одна дуже цікава ідея для бізнесу, якої так і хочеться поділитися в таку погоду. Дана ідея полягає в тому, щоб продавати зимові куртки. Як мені здається (і не безпідставно), у Росії магазини зимових курток є досить актуальними. Адже якщо подумати, холоду у нас триває майже півроку, тобто десь з жовтня місяця і аж до березня.Можливості купувати дороге пальто або не менш дорогу шубу з якісних матеріалів є далеко не у всіх. Та й у нинішньому ритмі життя це не дуже-то і зручно — до такого одягу не дуже розташовують теперішня суєта і громадський транспорт або, якщо завгодно, суєта безпосередньо в громадському транспорті.

На сьогоднішній день, більшість магазинів пропонують досить широкий асортимент, з якого можна вибрати верхній одяг для себе. Але якщо склалося так, що людині необхідна саме куртка і ні що інше, навіщо йти в той магазин, де продаються різноманітні дублянки, пальто і шуби? Йти туди просто нема чого. А піде він саме в магазин, який спеціалізується безпосередньо на куртках.

В цілому, в бізнесі величезне значення має спеціалізація. За статистикою, люди більше довіряють саме таким магазинам, в яких можна придбати саме конкретну продукцію, а не тим, де вистачає «всього потроху» і очі просто розбігаються. І це правильно, так як магазин, в якому на постійній основі займаються конкретним видом товару, його співробітники даний товар знають досконально і, відповідно, зможуть вам порадити і запропонувати тільки найкраще і підходить саме вам. Важливим моментом є те, що подібні магазини, зазвичай, своєю репутацією дуже дорожать.

Таким чином, якщо ви для себе вирішили, що відкриття магазину, де ви будете продавати зимові куртки — це саме те, що вам потрібно, і ви хочете зайняти цю нішу, тоді ви повинні розбиратися в наступних моментах.

Основним товаром в таких магазинах є не що інше, як зимові куртки. Здогадатися про це не важко. І звернути велику увагу необхідно саме на них. В залежності від обраної вами категорії клієнтів, відповідний товар ви можете закуповувати в Європі або ж у Туреччині та Китаї.

Важливо врахувати те, що зимові куртки є об'ємним товаром. Отже, потрібно чимало місця для їх зберігання. Таким чином, для початку, важливо подбати про складському приміщенні, бажано великих розмірів. Обладнати його краще всього полицями, бажано високими, тому площа орендованого будинку ви зумієте краще заощадити.

У торговому залі важливо помістити вішалки і стелажі. Враховуючи те, що зазвичай зимові куртки важать досить багато, все купується вами обладнання повинно бути міцним високої якості. Коли все це зроблено, потрібно розташувати товар так, щоб це було зроблено з максимальною ефективністю. Не забудьте при цьому забезпечити до нього вільний доступ для того, щоб клієнти змогли оцінювати якість і придивлятися ближче до товару.

З плином часу, асортимент вашого магазину можна буде розширювати всілякими аксесуарами, такими як шарфи, рукавички і шапки. Адже коли в одному місці можна купити весь комплекс верхнього одягу — це буде дуже зручно для покупців. Так як бігати по всьому місту і шукати рукавиці відповідного куртці відтінку вашим клієнтам зовсім не захочеться.

Організовуючи бізнес на продажі зимових курток не можна також забувати і про рекламу. Вона є важливим моментом у розвитку будь-якого бізнесу. За кілька тижнів до дати відкриття необхідно придбати банери, розвісити плакати і подати оголошення в газети. Робиться це для того, щоб всі жителі вашого міста про вас дізналися, і відкриття вашого магазину чекали з нетерпінням. Тільки не забувайте про важливість високої якості обслуговування і пропонованих товарів, щоб ваші покупці не залишилися розчарованими.