Заробляємо на продаж шин

Величезна кількість бізнесменів-початківців та підприємців ламають голову, щодня замислюючись над тим, яка з бізнес ідей, може стати найбільш перспективною і вигідною. При чому, щоб цей самий бізнес, ніс у собі мінімальні ризики для підприємця і дозволив розпочати справу з невеликими початковими капітальними вкладеннями.

Ймовірно, амбітний і молодий підприємець має багато енергії, впевненості і грандіозні плани. Безсумнівно, ці якості тільки сприяють справі. Однак, ці молоді люди, як правило, не володіють необхідними засобами для здійснення поставлених завдань.

Бізнесу, з точки зору сфери діяльності, по наданню послуг, зазвичай, пов'язаний з різноманітними специфічними особливостями у кожному окремому сегменті. З точки зору торгівлі, за визначенням, важливіше всього вибрати товар, затребуваний круглий рік, це допоможе забезпечити вас постійним потоком клієнтів. Продаж автомобільних шин є чудовим прикладом подібного роду товару. Більшості автолюбителів, зі зрозумілих причин, доводиться займатися зміною гуми два рази на рік, як мінімум.

Легкові автомобілі, в наші дні, як одні з головних засобів пересування, знайшли серед мільйонів жінок і чоловіків велику популярність. З цим захопленням шини знайшли свою повноцінність як витратний матеріал. Не дивлячись на стабільний попит, внаслідок розвитку технологій і конкурентної боротьби серед виробників, з часом вартість на них поступово знизилася. Правда елітних марок це звичайно не стосується. Останні завоювали своє визнання у вигляді високої якості і зниження вартості своєї продукції, в рамках маркетингового ходу, їм ні до чого.Приємно здивувати навіть професіоналів і досвідчених автолюбителів, з точки зору різноманітність асортименту, а також відмінне співвідношення якості і ціни, можуть, наприклад, шини yokohama.

Працюючи навіть з одним постачальником, на стабільний попит ви зможете розраховувати, якщо, в умовах високої конкуренції у вашому місті, будете надавати вигідні цінові пропозиції своїм покупцям. Бажано продавати продукцію виробника, так би мовити, з ім'ям. Якщо ви володієте просторим гаражем або вільними складськими площами, додатково ви можете запропонувати вашим клієнтам послуги зберігання комплектів зимової гуми влітку і навпаки.

Якщо ви плануєте далі розвиватися і розширюватися до повноцінного магазину, тоді подбайте про організацію свого онлайн-бізнесу в цьому напрямі. Для цього бажано співпрацювати з оператором (великим) експрес-доставки по території країни. При цьому, за шість місяців, можливо за рік, ви зможете повністю окупити всі свої вкладення.

В інтернеті заробляти хороші гроші просто! Для того, щоб створити повноцінний інтернет-магазин вам знадобиться кілька тижнів часу і близько п'яти тисячі рублів. Замовити у професійного дизайнера створення макетів візиток і листівок стане вам в 50-100 доларів. Знайти дешевше, звичайно, можна, проте в цьому випадку може постраждати якість. Виготовити необхідну кількість візиток, етикеток та рекламних листівок також буде коштувати в межах 100 доларів. По мірі необхідності подумайте і про рекламному просуванні.

В більшості своїй, багато чого буде залежати від рівня конкуренції у вашому місті (регіоні) і числа автомобілістів, вкладення в рекламу тут також відіграють важливу роль. Не забудьте, гарні всі засоби для рекламного просування. У підсумку, що у нас вийшло? Разом з реєстрацією підприємця, загальні витрати складуть близько 500 доларів. Сюди ми не включили ціну закупівлі товару, яку, в принципі, можна здійснювати по мірі надходження грошей від клієнтів на їх замовлення.В цілому, ціна питання — сума трохи більше середньої російської зарплати, яка з суто особисту думку є цілком прийнятною, щоб ризикнути.