Як відкрити дизайн студію

Мова піде про там як відкрити свою веб (web) дизайн студію.

Для початку слід визначитися чим ви плануєте займатися, розробкою сайтів під ключ, розробкою дизайну сторінок сайту, верстку сторінок або програмуванням.

Звичайно, для кожної з сфер діяльності працює окремий (а іноді й кілька) осіб. Не думайте, що в одного можна все потягнути, так як в добі не 180 годин.

Найбільш дешевий варіант відкриття це, звичайно, зібратися з друзями за інтересами, скинутися, придумати назву, збацати більш менш сайт і, власне, все. Так як спочатку у вас ніхто не питає юридичної особи, можна його і не реєструвати, а в контактах вказати форму зворотного зв'язку і телефони. Повірте, таких сайтів дуже багато і, звичайно, вони також швидко зникають, як з'являються.

Отже, вибір ви зробили, припустимо, ви будете робити сайти під ключ.

емае так багато нюансів

Розробка будь-якого сайту складається з:

1. Розробки концепції сайту

2. Розробки дизайну стартової сторінки

3. Розробки дизайну шаблонів внутрішніх сторінок

4. Верстки дизайн-макетів

5. Натягування html шаблонів на систему управління сайтом

6. Наповнення сайту

7. Тестування сайту

8. Публікації сайту на хостинг майданчику замовника.

Часом, ці 8 етапів можуть перетворитися для вас у 8 тривалих прогулянок по колах пекла. Потрібно замовників фільтрувати, факт, але до цього вам ще як до Пекіна.

Якість яке ви можете надати замовнику ДО початку робіт у вигляді портфоліо, багато в чому визначає кінцеву вартість продукту.
Замовнику у чому плювати на те є у вас юридична особа чи ні, йому важливо отримати хороший продукт з адекватним співвідношенням ціна/якість. А провести гроші ви зможете через будь-яку «смітник» або забрати чорним налом, на жаль, це правда, ми в Росії живемо.

Кожен з пунктів етапів розробки сайту заслуговує окремого поста, але тематика все-таки про те, як відкрити дизайн студії, а не про те як працювати.

Отже, план такий.

Збираєте команду, вам знадобиться:
1. Дуже тямущий і стресостійкий менеджер (це 70% успіху, так як без замовлень ви не зможете жити)
2. Виробнича команда: проектувальник (можна без нього), дизайнер, верстальник, програміст (добре, якщо він ще і відтестувати сайт зможе), наполняльщик (контент менеджер).
3. Бухгалтер/юрист/помойщик людина яка буде вирішувати проблему переказу грошових коштів від юридичної особи в нал.

Після того, як команда набрана, потрібні замовлення, як отримати замовлення, ви дізнаєтеся в наступній серії, що наступна серія почнеться тоді, коли ідея набере 10 голосів ЗА (вгорі такі кнопки).