Бізнес ідея: виробляємо деревне вугілля

У більшості супермаркетах і великих магазинах сьогодні ви можете придбати упакований деревне вугілля в картонних мішках. Він користується великим попитом, як тільки стартує весняний сезон, і це обумовлено тим, що деревне вугілля ідеально підходить для комфортного і швидкого приготування шашлику на природі і є хорошим паливом. Ви самі, я думаю, цією весною і влітку, не раз вже набували такого роду мішок.

Крім роздрібних клієнтів, постійний попит на деревне вугілля спостерігається і з боку кафе і ресторанів, які також пропонують своїм клієнтам смажене на вогні м'ясо. У рамках невеликого бізнесу, виробництво деревного вугілля, може стати для вас відмінним способом отримувати стабільний дохід. Давайте тепер розберемося в складнощах більш детальніше, з якими в даному бізнесі підприємцю доведеться зіткнутися, і звичайно, згадаємо всі переваги бізнесу по виробництву деревного вугілля.

Почати виробляти деревне вугілля ви можете навіть на присадибній ділянці, знадобиться для цього лише містка ємність, куди будемо завантажувати деревину, знизу якої буде топка. Головне обмежити доступ повітря в цю ємність, і тоді під впливом високих температур, дерево перетворюється у деревне вугілля. Даний процес хіміки називають піролізом.

Для початку такого бізнесу на більш професійно рівні, для виробництва деревного вугілля вам потрібно придбати обладнання професійного рівня. На ринку зараз можна придбати одразу у кількох компаній. Однак у такому випадку вам буде потрібно стартовий капітал у розмірі 10-20 тисяч доларів.

Потрібно відразу врахувати, що в залежності від породи деревини різних типів, вугілля відрізняється за якістю. Отримувати вугілля, з точки зору економії, найвигідніше з березових дров. Ціна на березові дрова не дуже висока і з них виробляється вугілля високої якості.

Після того, як ви налагодите виробництво вугілля, потрібно буде подумати про його упаковці. Для цього потрібно придбати пакувальне обладнання і зайнятися пошуком постачальників надають паперові мішки. Обійти це можна, орієнтуючись на оптові покупки вашого вугілля ресторанами. Потреба у вугіллі великого ресторану складає порядку декількох тонн в місяць. Якщо ви зумієте подбати про укладення договорів з ресторанами, вам буде забезпечено постійний ринок збуту.

Насправді, продати вугілля набагато складніше, ніж його провести, відповідно, перед тим як починати цей бізнес, схема реалізації обов'язково повинна бути продумана. Запропонуйте кафе, ресторанах, магазинах і хороші умови для співпраці. Можливо, на початкових етапах доведеться знизити ціну. До того, як відкривати своє підприємство ви можете зайнятися оптової покупкою вугілля, його фасуванням та продажем в роздріб, це допоможе вам налагодити стабільний збут продукції і укласти потрібні договору. Після цього можна вже сміливо приступати до власного виробництва деревного вугілля.

В залежності від типу обладнання, запуск виробництва, в середньому, вам буде потрібно близько 15-45 тисяч доларів. При цьому, щомісяця при добре налагодженому виробництві і збуті деревного вугілля ваша чистий прибуток може скласти від 3 тисяч доларів.