Літаючий велосипед – це реально

З давніх часів людство прагне завоювати повітря. На сьогоднішній день існує чимала кількість різних видів транспорту, які створені для задоволення потреб у польотах. Вертольоти, літаки і космічні кораблі – все це створено для перевезення велика кількість пасажирів. І так як на висоті існує мінімальний опір, повітряний транспорт може досягати неймовірних швидкостей.

В наявності є і менш спокійні апарати. Такі як: дирижаблі, повітряні кулі. Вони хоч і володіють значним зовнішнім виглядом, але перевозять невелика вага. Причому вони є самі безшумним транспортом. Цей транспорт дозволяє непомітно підібратися до мети. А таке вміння дуже стане в нагоді для зйомки дикої природи.

Весь цей транспорт звичний для нас. Але ж технічний прогрес на цьому не зупиняється. І кожен день різні вчені та ентузіасти придумують все нові літальні апарати. Найяскравішою останньою розробкою є костюм з крилами під назвою вингсьют. Ця одяг дозволяє досвідченим екстремалам літати в повітрі, як справжня птиця, та й ще на високій швидкості. А для приземлення вони використовують ще одне людське винахід, як парашут.

Ви знаєте, інтерес – двигун будь-якого винаходу. Тому розробники однієї чеської компанії вирішили доповнити звичайний велосипед функціями, як у вертольота. Вони оснастили транспортний засіб кількома керманичами і несучими гвинтами, і добилися результату, при якому велосипед піднімається на кілька метрів. Завдяки несучих гвинтів, які розташовуються ззаду і спереду, він піднімається в повітря. А рульові гвинти по обох сторонах дозволяють транспорту робити якісь маневри. Звичайно, всі ці складові заховані, щоб захистити пілота під час польоту.Так звані пропелери, обертаються за допомогою шести двигунів. А вони працюють від двох акумуляторів.

На сьогоднішній день ця розробка перебуває в стадії тестування. Але вже навіть сьогодні велосипед може піднятися на висоту з вагою 73 кг. А ємність акумуляторів дозволяє здійснювати перельоти протягом 15 хвилин. Ще будуть проводитися роботи над розширенням обсягу батареї, щоб в майбутньому час польоту збільшилася в кілька разів. Під час випробувань застосовували манекена. Але не дивлячись на це, результати довели, що є перспектива створення транспортного засобу такого типу. Тим більше, чеський велосипед зможе не тільки літати, але і їздити по простим дорогах.