Бізнес, заснований на виробництві соєвого молока

З плином часу, рівень достатку більшості людей в нашій країні зростає, проте, не дивлячись на це, сьогодні актуальні соціальні проблеми нікуди не поділися, і однією з таких проблем є стабільне подорожчання продуктів харчування.

Зараз, для їх виробництва, з'явилися безліч альтернативних способів, які дозволяють отримати екологічно чисті та корисні (за низькою собівартістю) продукти харчування. І, на сьогоднішній день, з такого роду продуктів, соєве молоко є одним з найбільш актуальних.

Історія виникнення соєвого молока нараховує в собі майже два тисячоліття. На початку нашої ери, воно стало дуже популярним серед різних верств населення, коли вперше з'явилося на території Китаю.

Недооцінити переваги соєвого молока досить складно: цей продукт містить у собі білка майже в три рази більше, ніж коров'яче молоко, при цьому його вартість у кілька разів нижче! Що правда, раніше його приготування реалізовувалося вручну, тому ціна цього корисного продукту була набагато вище.

Існуючі сьогодні соєві автомати мають, на перший погляд, смішну назву — соєві корови. Це назва, однак, відображає їх суть як не можна краще: ці «корови» виробляють поживне і корисне молоко, «харчуючись» виключно водою і соєю.

На відміну від великої рогатої худоби, тобто корів, соєві абсолютно не потребують великих пасовищах, корівниках і особливих умовах їх змісту. Що важливо, вони не можуть втекти від власника і не відрізняються мерзенним характером. А своїм біологічним «колегам» по виробничим результатам, соєві «корови» дають величезну фору: середній промисловий соєвий агрегат може призвести до п'ятдесяти літрів молока за все одні годину! Ще одним цікавим фактом є той, що необхідно лише 75-120 грам сої і 150-200 мл води для того щоб виготовити один літр соєвого молока.

Сьогодні вартість сої за тонну коливається в межах від 8 до 12 тисяч рублів. З однієї тонни сої є можливість виробити близько 15 тисяч літрів соєвого молока, продати яке ви зможете за більш ніж 230 тисяч рублів.

Ціна на вітчизняне обладнання для виробництва соєвого молока коливається в межах від 50 до 250 тисяч рублів, все залежить від продуктивної потужності та іншого.

Наприклад, сучасні соєві агрегати можуть провести не одне лише молоко, але і майонез, кефір, сир, йогурт і т. п. В такому випадку, разом з виробничим агрегатом вам нададуть додаткові аксесуари у вигляді спеціальних форм і інше, що сприяє підвищенню потенціалу його власника для отримання прибутку, але і підвищує ціну агрегату.

В даний час російський ринок соєвих продуктів практично не заповнений. Однак, з плином часу все більш популярними стають продукти з сої. Таким чином, якщо ви задумаєтеся про покупку соєвого агрегату, ви станете одним з першопрохідців в цьому бізнесі з виробництва корисного, цінного і поживного продукту у вашому регіоні.

Всі початкові капітальні вкладення, як показує досвід, можуть окупитися вже за перші кілька місяців.

Шукати потенційних клієнтів потрібно, в першу чергу, серед пенсіонерів, студентів, батьків та інших верств населення, які бажають за мінімальну плату отримувати максимально поживний і корисний продукт.

Зважаючи на великий вміст білка, підвищеним попитом соєве молоко користується і у спортсменів. Великі перспективи несуть в собі поставки вашої продукції будинкам відпочинку, санаторіям, лікарням, школам, дитячим садам і т. п., загалом, тим, хто буде зацікавлений у придбанні цього недорогого і цінного продукту харчування.

З усього вищесказаного випливають один висновок – хоча бізнес на соєвому молоці важко організувати, проте, якщо до всього процесу підійти з усією серйозністю, прибуток не змусить себе довго чекати.