Бізнес ідеї на адреналіні

Люди вимагали хліба і видовищ ще з давніх часів, і зараз можна робити непогані гроші на цьому, здавалося б, пересічному бажання звичайних людей. Ця стаття не закликає вас до випічки хліба, вона скоріше як би натякає, що бізнес на розвагах може приносити хороший дохід.

На сьогоднішній день непідробний інтерес у глядачів викликають екстремальні види спорту, і ми вважаємо справжнім злочином не відкрити бізнес маючи такі широкі можливості.

Відкриття з нуля свого бізнесу, побудованого на адреналіні — це і високорентабельно, і цікаво. При цьому, його можна заснувати як біля моря, так і в горах, за містом, і навіть у міських умовах. Але давайте про все це по порядку:

Пейнтбольний клуб. Як спорт пейнтбол відбувся вже давно і при цьому він стійко розвивається. На це вказує розвиток нового виду обмундирування і пейнтбольної зброї. Для створення свого пейнтбольного клубу і для проведення в ньому змагань потрібно обгороджена площадка, пейнтбольне обладнання та створення відповідного інтер'єру (для цього підійдуть надувні куби, дерев'яні помости і, якщо зовсім просто, старі покришки тощо). Пейтбольні рушниці називаються маркерами.

Для старту буде достатньо мати десять маркерів, і таку ж кількість комплектів форми і масок. Потрібне буде і оснащення щоб заправляти маркери. Є можливість використовувати азот або стиснене повітря. Обладнання такого типу обійдеться вам дорожче, але при цьому ви будете знати, що воно працює в будь-яких погодних умовах. Це гарантовано.

Дешевше звичайно використовувати вуглекислий газ, але взимку їм заправлятися не вдасться, так як він має властивості замерзати при нулі градусів.

Ваші початкові вкладення у відкриття пейнтбольного клубу складуть близько 10 тися доларів, і приблизно за рік всі ви окупите.

Парапланеризм. Цей вид спорту по праву можна вважати одним з найбільш екстремальних і популярних. Саме з цієї причини подібний бізнес може приносити солідний дохід.

Для використання параплана місцевість повинна бути досить горбистій (бажано навіть в горах), і разом з цим вона не повинна мати густих заростей дерев і чагарників. Поряд з пагорбами повинна бути рівна та зручна майданчик, яка буде використовуватися паропланеристами для приземлення.

Не забудьте, при організації такого бізнесу, потурбуватися про страхування здоров'я і життя клієнтів, це одні з найважливіших питань. Серед усіх повітряних розваг парапланеризм можна назвати самим безпечним, однак, як не крути, він так чи інакше залишається екстремальним видом спортом. У доповненні до цього продумайте всі питання юридичного характеру: складіть договір, який підписується клієнтом, в якому він відмовляється від претензій до організаторів, у разі виникнення якихось проблем або травм.

Дайвінг. Відкриваючи дайвінг-клуб, ви розумієте, що це не тільки престижно і вигідно, але і вкрай цікаво. Бізнес-ніша в цій сфері практично вільна, а ось популярність його зростає з кожним днем.

Для початку цього бізнесу вам потрібно буде подбати про придбання відповідного обладнання, а саме: моторний човен, басейн в приміщенні для навчання новачків, кисневі балони та маски, і звичайно ж костюми для підводного плавання.

Початкові витрати тут відносно великі, і те що було названо — необхідний і мінімальний набір.

Врахуйте, що цей бізнес вважається сезонним. Найактивніший сезон настає у квітні і триває до листопада. Якщо орендувати басейн, то справи на час «мертвого сезону» можна не «заморожувати», а займатися навчанням новачків.

Тут також потрібно потурбуватися про страховку здоров'я і життя клієнтів. Не забувайте, що бізнес на адреналіні — це дуже прибуткова, але небезпечне заняття, вести його потрібно лише переконавшись, що ваші клієнти в абсолютній безпеці.