Створюємо шедеври мистецтва з піску

Всі ми маємо відомості, що пісок — це осаду гірської породи. В більшості випадків основною складовою є мінерал кварц. Цей сипкий матеріал вживається в багатьох цілях, але лише деякі здогадалися вживати його в мистецтві, роблячи гарні картин з піску. Створення цих картин, відмінна ідея для створення бізнесу.

Східні країни відомі створенням вражаючих картин. Створюють такі вироби, різних за розмірами пляшках. Але можна з легкістю творити і плоскі пісочні картини. Надані творіння виглядають просто дуже красиво і вишукано, від чого буде й ціна досить висока. Найголовнішою родзинкою цього бізнесу така, що за межами сходу про такий техніці мало хто чув в наших країнах, тому варто зазначити, що незвичайність ваших робіт приверне багато уваги від шанувальників.

Основою для картин буде використання білого піску з додаванням харчових барвників. Тільки одне з піску ви не зможете зробити повноцінне полотно, також ще потрібно наявність таланту, здатності, щоб у покупців не виникало бажання купити картини. Для початку вам належить витратитися на придбання матеріалів, а саме: пляшки різних розмірів, основи з картону чи дерева, безбарвний лак, палички різної товщини, клей. На всі ваші стартові витрати піде близько 500 рублів.
І так, давайте поговоримо про сам процес створення. Для початку фарбуємо пісок барвниками, хоча можна придбати вже готовий різнокольорові піски, що заощадить вам достатньо часу. Як ми вже говорили, для цієї роботи підходить тільки білий пісок, це все, тому що він добре забарвлюється і виходить походять відтінку.

Першим етапом буде очищення матеріалу. Спочатку його прополіскують під холодною водою, до тих пір, поки вода не стане безбарвною. Після цього проводять просушування, а потім за допомогою просіювання, ми позбавляємося від темних і великих піщинок, які будуть заважати роботі. Коли це все зробили м, можна безпосередньо приступити до процесу фарбування. Наливаємо в ємність окріп, потім додайте оцет і насипте барвник потрібного кольору. Після помішування, в отриману рідину додаємо пісок, щоб в ємності не залишилося води.І запам'ятайте, чим більше ви використовуєте барвника, тим насиченішим буде колір матеріалу. Після цього всього потрібно викласти пісок на папір тонким шаром, щоб просох. Просушування відбувається протягом кількох діб. Збереження кольорового піску відбувається в чистих баночках в захищеному від сонця приміщенні.

Також в цьому бізнесі варто зробити акцент на дитячу аудиторію. Адже діти найбільше вразливі і здатні запам'ятати незвичайні речі. Завдяки створенню картин для молодших споживачів, зможете збільшити потік клієнтів, а від цього збільшиться прибуток. У вигляді реклами можна створити трафарети для дітей, за допомогою яких малюки мали можливість власноруч створити кольоровим піском свій маленький шедевр. Такою можливістю зацікавляться не тільки діти, але і їх батьки.

Рентабельність такого бізнесу буде дуже висока. Створюючи вдалі роботи, демонструйте їх своїм друзям і знайомим, а також можна помістити фото в Інтернеті. Довго не доведеться чекати замовлень на такі гарні речі, вони обов'язково з'являться. Адже в сучасному світі кожна людина прагне до оригінальності і простоті не лише у власному житті, але і в подарунках. Ці картини стануть відмінним подарунком для друзів, рідних і знайомих. Ви ні в якому разі не програєте, адже фінансові витрати спочатку були невеликими. Ціну на готову продукцію призначайте самі, головне в цій справі-не переборщити.В майбутньому, якщо кількість клієнтів збільшиться 15 осіб, то слід задуматися про пошук учнів або вже готових художників, так як поодинці буде, неможливо впоратися з великими обсягами. Також для просування бізнесу, можна зробити виїзну виставку, де буде великим плюсом демонстрація процесу творення своїх картин з піску. Темою може бути різна, від сувенірних пляшок з різними морськими пейзажами, також популярними будуть об'ємні натюрморти, та інші складні композиції.І в самому кінці хочемо зазначити, що чим добре ви робите, тим більше ціна буде за вашу творчість, тим самим ви забезпечите собі велику кількість клієнтів.