Відкриваємо магазин чоловічого одягу

Одяг потрібна всім і завжди. Ніхто з цим сперечатися не буде. Тому відкриття магазину одягу для чоловіків може стати хорошим заробітком для починаючого підприємця. Так відбувається, тому що в магазинах ми найчастіше бачимо жіночий одяг. Чоловік же, коли бачить магазин для нього, відразу стає щасливішим і готовий брати одяг саме в такому магазині, тому що бачить, що це вже не дискримінація.

Рентабельність відкриття магазину чоловічого одягу

Що взагалі можна сказати про магазинах чоловічого одягу? Якщо придивитися, то в деяких містах буває вкрай мало магазинів чоловічого одягу, тому чоловіки скаржаться на дискримінацію за статевою ознакою. Тому дуже вигідно буде відкривати магазин чоловічого одягу в одному з таких міст. Потрібно сказати, що такий магазин буде користуватися постійним попитом. Але є і недолік такого бізнесу. Справа в тому, що продажі дуже сильно залежать від моди. Якщо не стежити за тенденціями, то можна залишитися з купою непотрібного товару, який просто опиниться в сміттєвому відрі.Але це, все ж, більше стосується одягу та взуття, інші товари менше зазнають цього ризику. Що ж стосується конкуренції, то вже було сказано вище, що є міста, в яких мало чоловічих спеціалізованих магазинів, в такому місті конкуренція буде менше звичайного.

Що ж стосується тенденції, яку ви будете вибирати за планом продажів, то краще всього вибирати товар на середнього покупця. Тобто на середню категорію громадян. Нижча категорія громадян не так сильно користується даною продукцією. А ось середній клас, найактивніше. Що ж стосується вищого класу, то вони одягаються в дорогих і модних бутиках.

Пошук приміщення

Щоб відкрити свій магазин чоловічого одягу, вам потрібно вибрати таке місце, яке підходило б за параметрами декількох факторів. По-перше, приміщення має бути в центрі міста, або ж, якщо це місто з чисельністю більше мільйона чоловік, то в жвавому спальному районі, де є транспортна розв'язка. Це має бути місце великій прохідності людей. По-друге, так як ваші клієнти – чоловіки, а вони більшою мірою мають автомобілі, то краще вибирати місце там, де є паркувальне місце, або ж, його потрібно буде обладнати самостійно, але тільки якщо отримаєте на те дозвіл.По-третє, ваш магазин буде не маленьких розмірів, так що шукайте таке приміщення, де всі ваші задуми і широкий асортимент зможуть поміститися.

Обладнання магазину

Для того щоб ваш магазин добре функціонував, потрібно придбати все необхідне для цього обладнання. По-перше, вам будуть потрібні стелажі, полиці, вішалки та вітрини для торгового залу. На них ви зможете розташовувати весь свій асортимент. Не забудьте про манекени, на яких ви зможете виставляти новинки цього сезону, хіти продажів або ж товар на розпродажах. По-друге, вам будуть потрібні касові апарати, саме декілька, такий великий магазин, як ваш повинен володіти декількома касами для зручності покупців. По-третє, вам потрібно буде подбати про меблі для торгового залу.Вона, як і весь стиль внутрішнього інтер'єру, дуже важлива. Якщо є м'які диванчики або крісла, стільці, повагу до вашого магазину буде куди вище, ніж до інших.

Пошук постачальників

Коли ви будете шукати постачальника, то замислюйтесь над тим, щоб у нього був великий вибір асортименту. Ніколи не зупиняйтесь лише на одному постачальнику будь-якого товару. Завжди треба мати запасний варіант. Також, не забудьте подивитися якість пропонованої продукції.

Асортимент

Говорячи про асортимент, можна сказати, що «на смак і колір фломастери різні». Цим можна визначити те, що весь асортимент, який буде знаходитися у вашому магазині – повністю ваш вибір. Першим ділом магазин чоловічого одягу припускає чоловічий одяг, але хто вам сказав, що там не можна продавати та інші речі для чоловіків, наприклад, взуття та інші аксесуари? Звичайно ж, можна! Першим ділом ви, природно, наповнюєте свої магазини чоловічими костюмами, сорочками, краватками і тому подібним, а далі починаєте наповнювати асортимент взуттям, аксесуарами і іншим, чим захочете.

Не забувайте, що асортимент повинен змінюватися зі зміною пори року. Але не тільки, ще він повинен оновлюватися у зв'язку з тенденціями моди. Не забувайте про це, і тоді ваш магазин буде користуватися популярністю на протязі всього року.

Підбір персоналу

При пошуку і доборі персоналу врахуйте, що продавець-консультант повинен добре розбиратися в кольоровій гамі і класичної моді. Продавець-консультант повинен вміти підібрати ті кольори і моделі одягу і взуття, які підходять клієнту по ціновому діапазону. Але крім цього, він повинен повністю знати товар, який продає, знати, з якого матеріалу зроблена та чи інша модель. Консультант повинен вміти розповісти про особливості кожної моделі і кожної тканини, з якої зроблена річ.

Реклама

Після того, як всі необхідні елементи для створення повноцінного образу магазину для чоловіків виконані, потрібно переходити до процесу оповіщення населення про відкриття нового магазину для чоловіків. Є кілька способів, як це можна зробити. Ну, по-перше, по максимуму використовувати засоби масової інформації, радіо, телебачення, газети, журнали для чоловіків, або ж тематичні журнали, присвячені одязі чи моді. По-друге, виконайте зовнішню рекламу магазину, тобто зробіть красиві вітрини, цепляючі погляд.По-третє, роздавайте листівки в торгових і розважальних центрах, там багато людей, вони звернуть увагу на новий магазин. Головне, зробити це зі змістом, щоб перша ж листівка не опинилася в найближчому сміттєвому відрі. По-четверте, можете орендувати і розмістити рекламу на банерах на великих вулицях, де є довгі світлофори, щоб люди, зупинившись, могли прочитати інформацію.

Висновки

Таким чином, можна сказати, що відкриття магазину для чоловіків – добрий і прибутковий бізнес, якщо взятися за нього і сконструювати правильну і чітку систему роботи магазину. З одного боку, конкуренції багато, з іншого – мало. Ретельно відбирайте персонал і слідкуйте за якістю товару. При виконанні всіх умов і зосередженій роботі, ваш бізнес буде приносити хороший прибуток.