Бізнес-план: Кур’єрська служба доставки

Кур'єрська служба є дуже прибутковою справою, яка не потребує великих капіталовкладень. Однак цей бізнес потрібно постійно розвивати і витрачати на це купу часу. Також варто зазначити, що обладнання для відкриття даного бізнесу необхідно мінімум.

Курьерская служба доставки

 

 

Для початку необхідно підібрати відповідне приміщення для розміщення в ньому офісу. При відсутності великої кількості грошей можна взяти для старту офіс в оренду. Також потрібно мережа телефонів, транспортні засоби та комп'ютери.

Кр'єрам можна виділяти особисті велосипеди для розвезення пошти. Проте обов'язково варто мати кілька машин. Також можна наймати працівників на кур'єрську роботу вже з машинами, що позбавляє вас від задуму тримати власний парк машин.

Кур'єрська служба спочатку повинна розвиватися в одному місті. Тобто обмежити площу обслуговування в 1-2 години їзди. Так буде простіше справлятися з початковими замовленнями. Адже не маючи достатнього досвіду в цій сфері ви ризикуєте заробити погану репутацію просто вчасно не доставивши товар.

Також варто відзначити, що бізнес кур'єр отримує прибуток з замовлень клієнтів. Тобто спочатку своєї діяльності необхідно шукати великих замовників для отримання стабільного прибутку з подальшим розвитком бізнесу кур'єрської доставки і купівлею реклами.

Реклама для бізнесу кур'єрської служби можна давати як в інтернеті так і роздаючи флаєри, замовляючи рекламу по телевізору і просто розповідаючи знайомим. Важливо, щоб замовники були постійно, і був великий потік посилок.

При хорошому положенні справ і грамотного бізнес плані кур'єрської служби, ви зможете розширювати бізнес в межах країни і далі. Однак для цього потрібні зовсім інші вкладення. Окупність же бізнес кур'єр в міському масштабі кілька місяців.

Джерело: http://multcinema.ru/biznes-i-karera_biznes-ideya-kurerskaya-sluzhba-dostavki-avtomatizatsiya-protsessa.html