Бізнес з салоном краси: «підводні камені»

Одна із самих популярних ідей для організації бізнесу серед жінок – це відкриття салону краси. Тим не менш, не всі знають, як це правильно зробити. Ось і виходить, що бажання є, а знань не вистачає. Які ж таємниці приховує в собі відкриття салону краси?

Перше. Оренда приміщення. Незважаючи на уявну простоту, знайти відповідне приміщення, яке, до того ж, повинні схвалити СЕС служби, не так і просто. Воно повинно бути світлим і просторим. Стандартні розміри – це 8 квадратних метрів на людину.

Друга. Управління персоналом. Враховуючи те, що працівники салону краси – особистості творчі, то підхід до них доведеться знайти, причому до кожного співробітника свій. Важливе значення в цій справі має підбір кадрів. Майстер – ключовий елемент даного бізнесу. Якщо у вас буде працювати майстер зі своїми клієнтами, то в добавок ви забезпечите себе і постійним доходом.

Третє. Фінанси. При підрахунку всіх витрат, пам'ятайте про те, що спочатку салон буде приносити мало прибутку. Тому варто мати запас для витрат на орендну плату і на зарплату співробітникам. В деяких випадку відмінне рішення — кредитні карти з чіпом — мікропроцесорні картки. Передбачте запас і на рекламні витрати. Пам'ятайте про те, що економити можна на ремонті, але не на кремах, масках косметиці і так далі. Для успішного бізнесу ці позиції повинні відповідати високій якості.

Конкуренція. Звичайно, цей бізнес розвинений досить добре. Тим не менше, головний гарант конкуренції – це чудова якість. Причому, якість у всьому, починаючи від обслуговування і закінчуючи затишною обстановкою. Впровадження нових технологій дозволить бути постійно на лідируючих позиціях.

Головне. Найбільша помилка – це страх. Тому не варто боятися починати. В іншому випадку не варто і вирішуватися на подібний бізнес.