Відкриваємо магазин настільних ігор

В даний час залишилося не так багато людей, які не люблять комп'ютер і воліють старі, добрі, перевірені способи розваг. Мова йде про настільних іграх. Погодьтеся, що мало людей зараз захоплені тим, що збирають настільні ігри, шукають для них доповнення і поповнюють колекцію. Але все ж, на даний момент комп'ютер не витіснив настільні ігри з обороту дозвіллєвої життя людей. Ще залишилися цінителі цих прекрасних ігор. Тому, у вас є можливість поповнити цей ряд людей, адже так мало професійних магазинів, які спеціалізуються лише на настільних іграх.Якщо хочете відкрити бізнес, де дуже маленька конкуренція, то це для вас. Спробуйте заснувати бізнес на відкритті магазину настільних ігор. Це не тільки принесе вам прибуток, але й розширить кругозір.

Вибір приміщення

Для того щоб ваші настільні ігри могли вільно продаватися, вам потрібно вибрати таке приміщення, де буде велика прохідність людей. Це можуть бути, наприклад, торгові центри, центр міста, центральні вулиці, де проходить велика кількість людей, або ж просто місця великого скупчення людей. Також, подумайте про те, щоб до вашого магазину було легко дістатись, як пішки, на громадському транспорті, так і на машині. Зазвичай, магазину настільних ігор повинно вистачати приблизно п'ятнадцяти-двадцяти квадратних метрів.Така площа може бути за вартістю від півтори тисяч доларів до п'яти тисяч доларів в місяць.

Обладнання

Для початку роботи магазину настільних ігор, потрібно облаштувати вибране вами приміщення. Для нормального функціонування вам потрібні, по-перше, стелажі та вітрини для продажу. Також, подбайте про столі в центрі вашого магазину, де будуть проходити заходи реклами, про яких ми розповімо вам пізніше. По-друге, обладнайте магазин касовим апаратом. Крім усього цього, у вас можуть бути полиці, які будуть надавати естетичний вигляд вашого закладу.

Асортимент

Перш, ніж починати поповнювати список вашого асортименту, запам'ятайте, що потрібно мати як мінімум по два-три примірника кожної гри, яка є на прилавках вашого магазину або ж просто представлена в асортименті. Для початку, у перші дні, вам потрібно мати як мінімум тридцять-сорок ігор, але цього вкрай мало. Як можна швидше ви повинні довести цю цифру до ста ігор, а потім, поступово, збільшувати її, нормальні продажу підуть, коли у вас в наявності асортименту буде приблизно триста ігор, ось це вже добре функціонуючий магазин настільних ігор.На початкові витрати і купівлю первинних настільних ігор може піти приблизно три тисячі доларів.

Підбір персоналу

Для роботи вашого магазину, вам будуть потрібні продавці, як мінімум. Їх може бути два-чотири, залежно від того, які зміни і за скільки чоловік вони будуть працювати. Краще буде, якщо в одну зміну працюють відразу двоє. Буває, що люди заходить відразу кілька осіб і всім треба щось запитати. Один продавець-консультант не зможе впоратися з цілим потім людей. Для даної роботи вам потрібно знайти таких людей, які будуть зацікавлені в тому, що продають. Це, зазвичай, молоді люди або ж студенти, заочного курсу, які вільні вдень і їм потрібні лише позачергові відгули для здачі сесії.Також, можуть підійти просто дорослі, але які також зацікавлені в продається товар. Такі вимоги висуваються тому, що людина повинен розбиратися в тому, що продає. Деякі молоді люди розбираються в дуже багатьох іграх, іноді навіть в більшій кількості, ніж є асортимент в магазині.

Реклама

Зробити рекламу такого магазину, як магазин настільних ігор дуже і дуже просто. По-перше, розмістіть оголошення в засобах масової інформації, а також звернути велику увагу на ті видання, які багато говорять про настільні ігри або ж спеціалізуються на них. По-друге, поширюйте різні листівки в місцях перебуваючи людей. Це можуть бути анти-кафе, просто кафе або ж торгові центри і великі вулиці міста. По-третє, створіть свій власний сайт магазину настільних ігор.Цією дією ви не тільки просуваєте репутацію вашого магазину, але й зможете залучити більше клієнтів, якщо будете розміщувати там не тільки свій асортимент, але і різні опитування, чого хочуть потенційні покупці. По-четверте, можете створити доповнення до сайту, наприклад, різні сторінки в соціальних мережах, там також, використовуйте опитування для розпізнавання, його хочуть клієнти і виставляйте опису нових ігор, які тільки що надійшли до вас в магазин. По-п'яте, створити систему знижок, карток покупців або ж інші привілеї для покупців.Знижки завжди радують покупців, не сумнівайтеся в цьому. Ну і по-шосте, це, напевно, найбільш цікавий і чудовий спосіб залучити покупців. Отже, ви можете влаштовувати ігротеки. Пояснюємо, це такі заходи, де відкривається одна нова гра і в неї можуть прийти пограти будь-які люди, яким того хочеться, грати можна прямо в магазині, для цього там повинно бути обладнане місце, наприклад, великий стіл.Таким чином, ви залучаєте людей подивитися на гру, а якщо людині вона сподобалася, то він купить її, можете бути впевнені на сімдесят відсотків, бо приблизно такий відсоток людей, які пограли в гру, купують її.

Фінанси

Торкнемося тепер бік фінансів, про яких мова ще не йшла. Для того щоб розпочати бізнес, потрібно зареєструвати себе як індивідуального підприємця. Для реєстрації ІП вам буде потрібно десь дві-три тисячі рублів, також, на розробку сайту у вас піде приблизно десять-п'ятнадцять тисяч рублів, але якщо ви самі зможете створити сайт, то ви можете заощадити на цьому. І не забудьте, що вам ще потрібно друкувати різні візитки та листівки, на які піде приблизно три тисячі рублів.

Висновки

Таким чином, підводячи підсумки, потрібно сказати, що відкриття магазину настільних ігор – досить вигідний і прибутковий бізнес. По-перше, мало конкуренції, по-друге, настільні ігри коштують досить дорого, і якщо ваша реклама спрацює, і продажу підуть, ви все зможете окупити приблизно за чотири-шість місяців, не більш того. Тому, якщо ви візьметеся за справу з розумом і все правильно організуєте, то можете бути впевнені, що все зможе окупитися і поступово бізнес піде в гору«.