Відкриття дитячого салону краси

Зараз складно знайти населений пункт, де не було б жодного салону краси. І це цілком природно – всі люди хочуть бути красивими і виробляти приємне враження. Тому й нові салони з'являються у величезній кількості. Найчастіше салони орієнтовані на обслуговування або чоловіків, чи жінок, чи мають окремі зали для тих і інших. Однак більшість власників салонів забув про ще одну важливу категорію населення – це діти. Рідко де для них є спеціалізовані відділи, а це неправильно.

Не таке вже й проста справа – підстригти дитини. Йому потрібно більше часу і уваги, його потрібно розважати й відволікати, щоб він не плакав. У «дорослому» салоні рідко який малюк буде відчувати себе комфортно, тому відкриття спеціального дитячого салону – це дуже перспективний і затребуваний бізнес. Спочатку потрібно орендувати приміщення для майбутнього салону і оформити його так, щоб дітям було цікаво там перебувати. У цьому допоможуть зображення на стінах казкових героїв, телевізор з мультфільмами, зручні крісла для стрижки, цікаві форми дзеркал.У зоні очікування можна обладнати невелику ігрову кімнату з іграшками, книгами, шведською стінкою. Для батьків також не завадить поставити диван і столик з журналами, розмістити в салоні кава-машину.

При підборі майстрів незайвим буде брати на роботу тих, хто не просто любить дітей, але і має навички комунікації з ними (психологічної, педагогічної).
Залучити клієнтів допоможе продумана рекламна кампанія: оголошення в періодичних виданнях, роздача листівок, реклама в інтернеті. А також клієнтів будуть залучати різні акції, знижки, дисконтні програми. Вивчайте новини реклами, і ви завжди будете в курсі ефективних методів реклами.

Якщо справи підуть добре, можна поступово розширювати спектр послуг, що надаються салоном. Це може бути дитячий манікюрний кабінет, масажна кімната і навіть зарядка. Головне, щоб маленьким клієнтам було у вас цікаво і їм хотілося приходити ще.