Будуємо бізнес на надприродне і паранормальном

На думку багатьох, робота подібного роду служб заснована лише на обмані людей. Деякі у своїй свідомості створюють жахливі картинки (наприклад, після того як надивилися фільмів жахів) і починають пильно прислухатися до кожного шереху, уявляючи, що його походження має надприродний характер. Інші ж, користуючись страхами людей, починають пропонувати своїм клієнтам псевдо-послуги. З точки зору звичайного громадянина нашої країни це виглядає саме так.

Але, одне з найбільш цікавих висновків у тому, що найчастіше аж ніяк не любителі займаються такого роду діяльністю. У цьому бізнесі ви можете зустріти справжніх професіоналів. Керівні посади в таких службах часто займають люди з вченими ступенями, які протягом великої частини свого життя займаються вивченням парапсихології. До того ж, багато з них займаються викладацькою діяльністю в шанованих університетах всього світу. Таким чином, як ніхто інший, ці люди можуть заслуговувати довіри.Доводити комусь існування паранормальних явищ ми не збираємося (у нас самих немає особливої віри в них). Але цікавим є той факт, що коли мисливці за привидами приїжджають на виклики і «очищають» квартири від нечисті, велика кількість клієнтів більше не відчувають занепокоєння і починають жити повноцінним життям. Не виключено, що це всього-навсього ефект самонавіювання, але, при всьому при тому, позитивний ефект досягається. А це означає, що люди мають потребу в таких службах.

На сьогоднішній день в США існують спеціальні курси і школи, що пропонують всім бажаючим навчитися спеціальності «мисливець за привидами». Тут студенти можуть вивчати предмети з надприродним явищам і парапсихології. Сама ж практика проходить на кладовищах, в підвалах і закинутих старовинних будинках, тобто в місцях, де «реально» мешкають привиди.

Таким чином, якщо ви горите бажанням втілити в життя такого роду незвичайну ідею для бізнесу, ставши приватним борцем з нечистю або відкривши свою службу дослідження надприродних і паранормальних явищ, у вас є можливість цьому навчитися. Втім, не рідко можна побачити і мисливця-самоучку, який вивчає надприродні явища і парапсихологию своїми силами.

В цілях безпеки, так і для кращого ефекту, вам знадобиться особливий костюм, нагадує він ті, якими користуються в пожежних службах. Так як не виключено, що вам доведеться мати справу з водою, вогнем і небезпечними речовинами. Також вам буде потрібно власне авто, на якому ви будете виїжджати на виклики. Бажано, щоб він мав впізнаваний вигляд. Розмістіть на ньому рекламну інформацію вашої служби і номер телефону, куди за необхідності можна буде звернутися. Ну і, зрозуміло, жодного мисливця за привидами не може бути без власного обладнання.Безумовно, про пастки і лазерах (як, наприклад, у всім відомому фільмі) мови не йде. Серед самого головного обладнання важливо виділити всілякі комп'ютери та різноманітні електромагнітні, світлові та теплові датчики для того, щоб ви могли визначити ті чи інші зміни в певній частині приміщення.

Краще всього починати своїми силами. Для початку вивчити попит на подібного роду, дуже екзотичні, послуги. І, в разі достатньої кількості замовлень, можна збільшити штат співробітників, наймаючи і навчаючи нових мисливців за привидами. Звичайно, сьогодні все це здається просто нереальним і якимось неймовірним. Але, з плином часу (як особисто здається нам), подібні служби стануть цілком звичайним явищем. Успіхів вам!