Бізнес з виготовлення та продаж тротуарної плитки

Красива і якісна тротуарна плитка виглядає набагато краще простого асфальту, саме з цієї причини вона зустрічається все частіше на вулицях міст і попит на неї зростає з кожним днем. Бізнес по виробництву і продажу тротуарної плитки дуже перспективний напрям бізнесу.

Які документи знадобляться?

Вам буде необхідно зареєструвати ІП або ТОВ. При виробництві тротуарної плитки не вимагається отримання спеціальних ліцензій або дозволів. Але бажаючі можуть підтвердити якість продукції документально, для цього вам слід звернутися в сертифікаційну організацію і зробити паспорт якості. Там перевірять зразки вашої продукції згідно ГОСТу на морозостійкість, стиснення, масла і міцність.

Яким має бути приміщення?

Не має особливо великого значення, де ви вирішите розмістити своє підприємство. Виробниче приміщення має бути не менше 70-ти квадратних метрів, а напруга електромережі повинно бути 380 Ст. Для сушильної камери необхідно приміщення з температурою 35-45 градусів і теплою підлогою. Для складських приміщень потрібен теплий склад з площею приблизно 70 квадратних метрів.

Обладнання та сировина

Для виробництва вашого товару вам знадобиться комплект обладнання:

·  Змішувач примусової дії;

·  Формувальний вібростіл;

·  Ванна для миття форм;

·  Форми для тротуарної плитки;

·  Ванна для розпалубки форм з підігрівом;

Як правило, постачальники обладнання докладають до нього і технологію виробництва тротуарної плитки. Необхідну сировину: пісок, щебінь, барвники, мінеральні добавки і цемент.

Персонал

У цех на виробництво 50-ти квадратних метрів тротуарної плитки достатньо всього лише трьох осіб. В їх обов'язки входить заміс розчину за рецептурою, заповнення форму, пресування і сушіння виробів. Якоїсь спеціальної освіти робітників для цих дій не потрібно.

Продажу

Продаж тротуарної плитки потрібно починати практично одночасно з виробництвом. Для зручності покупців ви можете налагодити доставку, дизайн та укладання плитки. Обов'язково повинен бути хоча б мінімальний асортимент, різні форми і відтінки плитки. Покупців завжди приваблює можливість вибору товару за формою, кольором і малюнку.

Далеко не всі покупці тротуарної плитки можуть користуватися інтернетом, тому використовуйте інші можливості розповісти про себе, дайте оголошення в газету, радіо та інші доступні вам засоби масової інформації.

Виробництво тротуарної плитки це дуже гарний і вигідний бізнес, тротуарна плитка завжди буде користуватися попитом. Вже через два або три з невеликим місяця всі ваші вкладення окупляться повністю. Але не варто розслаблятися, завжди прагнете поліпшити і просунути свою справу, уважно вивчіть, який саме товар користується попитом, і оперативно реагуйте на бажання клієнтів. Не забуваєте і про якість своєї продукції, варто лише раз продати бракований товар і поправити ситуацію буде дуже складно.Не задоволений покупець зробить вам погану рекламу, відмовивши своїх знайомих користуватися вашими послугами, а вашу сумлінну конкурент витіснить вас. Висока якість і оперативна робота з клієнтами – запорука вашого успіху.