Жіночі гігієнічні засоби – експрес-доставкою

У житті кожної жінки трапляються моменти, коли відбувається неприємність через порушення циклічного режиму фізіології організму. Щомісячні дні дискомфорту можуть застати її у відрядженні або в самий невідповідний момент робочого дня, або просто в умовах недоступності магазинів з товарами першої необхідності.
Організувавши експрес-доставку прокладок і тампонів, ви можете допомогти в такій ситуації безлічі жінок, при цьому отримавши досить стабільний вид бізнесу.
Першими в цій ніші зайняли місце жителі Великобританії. Підхопивши досвід компаній, які здійснюють доставку пончиків, шкарпеток та інших дрібниць, дві підприємливі англійки організували фірму, яка зайнялася доставкою тампонів. Зробивши дзвінок, кожна жінка могла тепер завдяки їм отримати необхідний товар в будь-якому місці міста, не виходячи при цьому з квартири або офісу. Спеціальна упаковка дозволяла залишати товар у поштовому ящику, що давало можливість замовниці не очікувати приходу кур'єра, а спокійно займатися своїми справами.Крім того, можна було оформити регулярну щомісячну доставку, вказавши періодичність замовлення.
Як організувати послуги доставки прокладок і тампонів?
Перш за все, потрібно вивчення попиту – якими засобами користуються ваші потенційні клієнтки і яким фірмам-виробникам вони віддають перевагу. Виходячи з цих даних, ви можете скласти асортимент товарів, який будете пропонувати своїм споживачам.
Є свій резон у твердженні, що частина клієнток буде користуватися вашими послугами, отримуючи можливість уникнути ускладнюють їх ситуацій, що виникають при публічної придбання засобів особистої гігієни в супермаркетах і магазинах. Крім того, деякі дами скористаються вашою пропозицією з метою економії часу. Ці категорії споживачів зможуть бути вашими постійними клієнтами.
Але, очевидно, основним напрямком вашої діяльності стане екстрена доставка гігієнічних засобів безпосередньо до місця несподіваної пригоди.
Деякі організаційні тонкощі
Вирішивши зайнятися доставкою гігієнічних засобів, продумайте, як ви збираєтеся оформляти замовлення. Найпростішим способом стане використання телефону, за яким клієнтка в будь-який момент зможе зробити замовлення.
Консультантом, у зв'язку зі специфікою послуг, повинна бути жінка, щоб уникнути незручності при спілкуванні з заказчицами. Кур'єри теж можуть бути жіночої статі, так буде простіше при розрахунку з клієнтом, до того ж вантажі досить легкі, щоб не виникало проблем з їх переміщенням.
Починаючи свій бізнес – визначтеся, яким чином ви будете здійснювати закупівлю товарів. Ви можете купувати невеликі партії після формування замовлення, але в такому випадку може відбутися збій, якщо в даний момент якогось товару не виявиться в магазині. Можна зробити попередню закупівлю необхідного асортименту, але для цього доведеться робити значні вкладення в товар, що купується, і в оплату складського приміщення. Однак, цей варіант дозволить вам економити час і виключить недопоставку товарів.
Рентабельність такого бізнесу гарантується правильної рекламою і підходом до справи. При цьому, витрати будуть мінімальними, оскільки оплата товару відбувається відразу ж у момент доставки, а оплачувати потрібно тільки кур'єрські витрати.
Ідея експрес-доставки предметів гігієни своєрідна і специфічна, але вона нова і ви можете стати лідером у цьому напрямі бізнесу.