Чи можна заробити на маникрном салоні

Дорога вишукана одяг і прекрасний макіяж виявляться просто не в змозі врятувати Ваш образ, якщо не в порядку виявляться руки. Недоглянуті руки здатні перекреслити всі старання візажиста, стиліста, перукаря. Будь-яка жінка прекрасно це знає і на підтримання в належному стані своїх рук часу і коштів не шкодує. А, отже, послуги майстра по догляду за нігтями і руками в цілому затребуваними будуть завжди. Манікюрний салон представляє собою досить прибутковий і дуже стабільний вид бізнесу.Причому, затребуваність таких послуг на ринку зростає навіть швидше, ніж пропозиція.
Щоб відкрити манікюрний салон, доведеться, насамперед, зареєструватися в якості приватного підприємця або зареєструвати салон як юридична особа. Але без цього не можна почати ніякої бізнес. Одночасно з реєстрацією варто почати займатися підбором приміщення. Як правило, власники прагнуть розмістити манікюрний салон ближче до центральної частини міста. Звичайно, кращим варіантом буде придбання приміщення, якщо Ви таким не маєте. У разі, коли Ви змушені орендувати приміщення, термін окупності зростає приблизно в півтора рази.Та й проблеми з орендодавцем теж не виключені. Приміщення в обов'язковому порядку повинно бути до початку переобладнання переведено в нежитловий фонд. Звичайно, доведеться врахувати всі особливі вимоги, що пред'являються санітарною службою, пожежними і т. д. Врахуйте, що в манікюрному салоні на кожне робоче місце повинно припадати не менше десяти квадратних метрів простору. Не обійтися Вам і без різних підсобних приміщень.
Краще всього розміщувати такий салон поблизу великих торгових центрів, біля великих розв'язок громадського транспорту і т. д. Подбайте і про те, щоб приміщення було добре помітним. Врахуйте, що манікюрний салон, розташований у дворі, люди шукати, як правило, не схильні. Вам необхідна буде яскрава помітна реклама. Проте, вона не повинна бути зухвалою або просто вульгарною.
Зрозуміло, всередині зал повинен бути оформлений належним чином. Гарний сучасний ремонт йому просто необхідний. Зрозуміло, ремонт істотно здорожує весь проект, але обійтися без нього просто неможливо. Похмуре неохайне приміщення просто не викликає довіри потенційних відвідувачів. Вартість ремонту становить приблизно півтори – дві тисячі рублів в розрахунку на квадратний метр площі приміщення. Звичайно, доведеться відремонтувати і всі підсобні приміщення.
З обладнання найдорожчими будуть манікюрні столи (до дев'яти тисяч рублів кожен), крісла (ціна приблизно така ж) і застосовувана для нарощування нігтів лампа (до п'яти тисяч рублів). Звичайно, потрібні і спеціальні інструменти і витратні матеріали. Іншими словами, для відкриття пристойного манікюрного салону може знадобитися від ста п'ятдесяти до двохсот п'ятдесяти тисяч рублів.
З часом, якщо Ваш салон стане популярним, в ньому можна регулярно організовувати майстер-класи. Це теж сприятиме популяризації Вашого салону і розвитку бізнесу. Крім того, це прекрасно працює на подальше підвищення іміджу закладу. Зрозуміло, доведеться регулярно займатися і рівнем професіоналізму власних майстрів, адже життя на місці не стоїть.