Відкриваємо точку ремонту взуття та виготовлення ключів

Останнім часом складається враження, що взуття нікому лагодити не треба лише тому, що навколо досить мало майстерень з їх ремонту. А статистика свідчить, що кожна десята пара взуття вимагає ремонту. Тому можна з упевненістю сказати, що такий бізнес, як власна майстерня з ремонту взуття, куди також можна включити і послуги з виготовлення ключів, буде дуже прибутковим.Варто також враховувати той факт, що попит на взуття зростає, так як безліч виробників пропонують великий асортимент взуття за прийнятною ціною, що дозволяє покупцям купувати все більше пар. Цифри напрошуються самі собою.

Сьогоднішній ринок майстерень з ремонту взуття ділиться на середній, дешевий і елітний формат. Найбільш популярним вважається дешевий ремонт взуття з використанням низькоякісних матеріалів. Ремонт проводиться за допомогою мінімального пакету інструментів. Організувати такий ремонт досить просто, адже потрібно придбати лише маленький верстат для здійснення найпростіших дії по ремонту. Вартість такого верстата становить не більше двадцяти тисяч рублів. Більш того, з таким станком майстерню можна організувати прямо на вулиці або в невеликій будці, що нагадує ларьок.

Майстерня ремонту елітного взуття може розташуватися в престижних житлових районах або в торгових і ділових центрах. Нескладно порахувати, що якщо власники взуття носять пару черевиків або туфель за п'ятсот доларів, то і ремонт такого взуття коштує в кілька тисяч рублів. Недоліком такої майстерні є обмеженість аудиторії, яка могла б собі дозволити полагодити взуття за таку ціну. Більш того, стартовий капітал для розвитку такого бізнесу буде також відрізнятися. Адже потрібно буде наймати висококласних майстрів, а також закуповувати якісні матеріали та обладнання.Окупність такої майстерні може розтягнутися до п'яти років.

Майстерня по ремонту взуття

Найбільш поширеним і більш ефективним форматом можна назвати майстерню, яка орієнтується на широкий середній клас споживачів. Така майстерня повинна розташовуватися в житловому будинку, в приміщенні на цокольному поверсі. Таке підприємство обіцяє стати дуже вигідним, адже всім рано чи пізно необхідно полагодити взуття. Людей, які воліють стоптаним набойкам нове взуття, в розрахунок брати не варто. Їх досить мало.

Фахівці запевняють, що такий бізнес варто вкласти близько двохсот тисяч доларів. Серед основних витрат варто відзначити закупівлю обладнання та оренду приміщення. Європейські верстати з ремонту коштують приблизно шістдесят тисяч доларів, а російські – десять. Також потрібно придбати витратні матеріали: шкіру, клеї, накладки, набійки, підбори.

Найбільш поширеними на сьогоднішній день послугами можна назвати заміну набойок, закаблуків та блискавок. Також часто пробачать замінити підбори або обтягнути взуття знову шкірою. Сучасні майстерні повинні вміти здійснювати до двадцяти видів робіт. Середня кількість замовлень такої майстерні становить двадцять-тридцять. Рекламної кампанії майстерні не потрібно, а ось витратитися на помітну, помітну і красиву рекламну вивіску необхідно.

Майстерня з виготовлення ключів

Для того, щоб в значній мірі збільшити дохід від майстерні взуття, в цьому ж приміщенні ви можете влаштувати і майстерню з виготовлення ключів. Так як приміщення у вас вже є, то з витрат варто зазначити необхідне обладнання та спеціаліста, який міг би цим займатися. Обладнання для виробництва ключів може бути різним. Так, верстат може працювати самостійно без участі людини, а також з ним. Другий варіант, більш дешевий, вимагає покупки двох верстатів. Перший буде виготовляти ключі, а другий – програмувати ключі для домофону.Можете вкластися по мінімуму і придбати недороге китайське обладнання, значно втративши в якості пропонованої послуги, або купити дороге європейське обладнання. Верстати, що не вимагають участі людини, коштують досить дорого. Так, устаткування зі Сполучених Штатів обійдеться вам приблизно в дванадцять тисяч доларів. Але його рентабельно було б придбати для торгових центрів, де покупець може сам автоматично зробити собі ключ і на місці отримати його самостійно.

Удачі в бізнесі!