Чи реально стабільно заробляти на форекс?

Чи реально стабільно заробляти на форекс?

Вітаю, шановні читачі! Пройшли всі свята, налагоджується звичний робочий ритм, тому продовжу ділитися з вами своїм торговим досвідом. У повсякденному житті кожному трейдеру хотілося б стабільно заробляти на форексі (або інших ринках), дізнаємося, чи можливо це? Питання це, напевно цікавить всіх початківців торгувати , Тому читайте уважно!

Більшість людей ходить на роботу, де щомісяця отримує заробітну плату, щомісяця приблизно однакову суму. Це називається стабільним заробітком. По-крайней мере для тих людей, які так працюють. Це непогано, бути впевненим на 99%, що в кінці місяця у вас будуть гроші. Багато хто починає займатися біржовою торгівлею після або під час роботи, де була така система оплати праці. Звичайно, хочеться заробляти більше, інакше, навіщо міняти місце роботи? Разом з тим зберігається бажання стабільно заробляти на форекс , Тобто кожен місяць отримувати гроші, як і «всі інші» люди. Чи виправдано це бажання?

За моїми спостереженнями, для людини стабільність означає впевненість. Якщо немає впевненості, то з'являється занепокоєння. Ось і виходить, що нестабільний заробіток тисне на нерви. Хоча, багато факторів при цьому не враховуються. Наприклад, навіть отримуючи щомісячну заробітну плату, можна вилетіти з роботи, бути обманутим начальством і т.п. Може бути це просто звичка, вимірювати своє життя місяцями? Ви платите щомісяця за квартиру, за телефон, берете відпустку на місяць, і так далі ... Можливо варто відійти від такого погляду на своє життя? Так, все, треба закінчувати це ліричний відступ! 🙂

Чи реально стабільно заробляти на форекс?

Так, реально !!! Але стабільність ця, може бути не такою, як звикли бачити її оточують. Як уже говорив, стабільність для більшості людей - це щомісячна оплата. Але що, якщо прийти до щорічної стабільності? Тобто така ж стабільність, але в іншому інтервалі часу! У більшості випадків так і виходить. Якщо взяти хедж-фонди, то на щомісячні результати ніхто і не дивиться, професіонали оцінюють їх роботу як мінімум за рік. І навіть в цьому випадку, ніщо не гарантує, що рік не принесе збитків.

 

Цей пост не стосується скальперской торгівлі, для якої необхідні великі обсяги і, як наслідок, велика торгове плече . Суть в тому, що на великих грошах, жоден брокер не надасть плече 1: 100. Якщо взагалі надасть. Чим більше гроші, тим складніше торгувати по таких стратегій. При такій торгівлі, напевно можна стабільно щомісяця заробляти на форекс, але перспективи працювати з великими грошима - туманні.

Повернемося до основної теми. Уявіть, що на місці хедж-фонду виявився звичайний трейдер. Він чітко дотримується своїх стратегіях, але рік виходить збитковим. Чи означає це, що він поганий трейдер? Ні, просто так склалася ринкова обстановка. Це нормально. Він прибутковий трейдер і стабільно заробляє, не дивлячись на результати цього року. Стабільний заробіток на форекс означає, що ви будете періодично заробляти, і не будете втрачати. Думаю це відповідне визначення! Це зовсім не означає, що ви як по дзвінку будете заробляти гроші в певний період. Природа заробітку на фінансових ринках імовірнісна, і як складеться ця ймовірність в певний інтервал часу просто невідомо!

Наприклад, для моєї торгівлі середня результативність + 90% в рік, це середнє значення, починаючи з 2000 року. Але певний рік може складеться як завгодно! У 2008 було близько 200% прибутку. А за минулий 2012 Усього близько 10% (докладніше про своє заробіток я розповідав в статті: «Скільки можна заробити на форекс? Реальність жорстока ... » ).

На стабільність потрібно дивитися глобальніше, відійти від стереотипу щомісячного вимірювання свого життя. Так, ви не будете щомісяця отримувати зарплату, у вас будуть просадки, або прибуткові періоди, які ви не зможете передбачити, це невідомий елемент. Але якщо ви будете слідувати прибутковою ТЗ, то буде впевненість в підсумковому результаті! Не чекайте миттєвих прибутків, просто робіть те, що потрібно робити.

 

Погляньте на ПАММ рахунки! Там немає ідеально красивих графіків. Це не стосується торгівлі по Мартінгейлу, в якому розбирався в минулій статті: «Незаперечний доказ збитковості принципу Мартингейла!» . В цьому випадку можна стабільно заробляти на форекс, але в підсумку ви все одно втратите гроші. Для інших прибуткових рахунків цілком нормально зависати в довгих просадках, і навіть якщо їх не було, то вони рано чи пізно будуть.

Такі реалії цього бізнесу. Цього не відняти. Але мені цей бізнес подобається. Мені подобається підвищувати ймовірність свого заробітку, скорочувати ризики, мені подобається відкривати угоди, не знаючи, чим вони закінчаться! Може бути - прибуток, а може - збиток. Мені подобається працювати над своїми емоціями! Все це для мене плюси, які переважують мінуси. В цій статті я описав, як проходить мій робочий день, такий розпорядок для мене є ВЕЛИЧЕЗНИМ плюсом! Якщо дивитися помісячно, то заробіток на форекс нестабільний. Але я дивлюся глобальніше, тому впевнений, що стабільно заробляти на форекс реально !!! 🙂

До речі, зараз займаюся індивідуальним навчанням торгівлі на форекс. Можу навчити конкретної внутрішньоденної стратегії з підтвердженими результатами. Основна увага приділяю практиці трейдингу, що вважаю найефективнішим підходом! Якщо є бажання, то позитивні результати не змусять себе чекати. Детальніше читайте в статті: форекс навчання .

Тепер треба закінчувати, все-таки незвично ще працювати після перерви, тим більше вихідні наближаються ... Планую побувати в іншому місті, в гості поїду, люблю подорожувати! Знову мене кудись потягло! 🙂

Запрошую читачів підписатися на оновлення блогу по пошті в формі нижче, так ви будете отримувати анонси нових статей відразу після їх публікації. Або додавайтеся в соціальних мережах, буду радий! Бажаю реально заробляти на форекс, поки!