Злив депозит! Що робити?

Злив депозит! Що робити?

Привіт, бажаючі заробити біржовою торгівлею! На вулиці ніч, 1:30 в Ульяновську, але я проміняв свій сон на цю статтю! Все-таки люблю пізно лягати! 🙂 постараюся допомогти початківцям трейдерам або тим у кого не виходить прибутково і стабільно заробляти торгівлею. Пост допоможе тим, хто злив депозит. Це покрокова інструкція, ваші дії при найпоширеніших причини зливу! Сподіваюся, прочитавши цей матеріал, ви перестанете втрачати!

Ви злили депозит. Найперше, що потрібно зробити, це зрозуміти і усвідомити, що зливають все! За статистикою 997 чоловік з 1000 втрачають свій перший депозит. Все це можна виправити, практично всі через це проходять. Подальший результат залежить тільки від вас: хтось виправить помилки і доб'ється свого, а хтось плюне і закине. Раджу прочитати статтю «Як стати успішним трейдером з імовірністю 99%?» , Як раз по темі! Якщо ви знайшли цей пост в інтернеті, значить, у вас є бажання зрозуміти причини і виправити їх! Це вже здорово!

Злив депозиту - великий емоційний стрес для людини. Особливо, якщо гроші були великі, або просто багато значили для трейдера. Для заняття біржовою торгівлею потрібна холодна голова, адекватний погляд на речі. Тому, щоб цей стрес не впливав на те, що відбувається, щоб повністю забути про втрату грошей - відпочиньте! Просто не займайтеся торгівлею 2 тижні або місяць. Взагалі не торгуйте, навіть на графіки не дивіться і не читайте фінансові новини! Все це нікуди не дінеться, але відпочивши, ви зможете на все це подивитися свіжим поглядом. Цей пункт дуже важливий! Якщо не зможете виконати його, то не має сенсу читати далі. Покладіть гроші на рахунок і заново їх втратьте. Якщо здатні виконати - йдемо далі!

Нічого не відбувається просто так, на все є причини. Якщо ви злили депозит, значить, щось ви робили не так, як слід було б. Ваше завдання після відпочинку - знайти і зрозуміти ці причини. Наступний крок - попрацювати над собою, і виправити ці слабкі місця. Все гранично просто. Все реально. Кожен профі зливав депозит, але зміг змінитися сам, змінити торгівлю і стати успішним трейдером . Це під силу і вам, кожному під силу!

Якщо при торгівлі ви вели журнал, то ваша перша задача істотно полегшується! Дізнатися про причини можна розібравшись в записах. Подивіться, що ви робили не так як хотіли? Або, можливо, не робили взагалі. Якщо ви акуратно вели журнал і записували кожну дію, то тепер ця інформація вам дуже допоможе! Допоможе виправити ваші помилки. Якщо журналу немає, тоді берете стейтмент і розбираєтеся у ній! Це складніше і не дуже зручно. Які помилки шукати?

Більшість трейдерів зливає депозит через декілька поширених помилок. Виділю три найголовніші:

  • Відсутність системності;
  • Відсутність грамотного маніменеджмента ;
  • Психологія.

Тепер розберемо ці причини більш докладно.

Відсутність системності. Якщо ви торгуєте інтуїтивно, то це не буде помилкою. Я системний трейдер, і на цьому блозі розглядаю системну торгівлю. Якщо ви торгуєте системно, але щось не виходить, тоді читайте цю статтю: «Чому системний трейдинг не приносить дохід?» , Буде корисна! Вам потрібно переконатися, що ваша ТС прибуткова, стабільна, причому не за місяць тестування, а за довгий термін, за який були кризи, флетовій періоди, тест повинен включати велику кількість угод. Тільки так ви зможете бути впевнені у вашій ТС! Тільки так вона вас не підведе! можете автоматизувати - будь ласка, не можете - тестируйте вручну (я так і робив, нічого страшного). Протестуйте на різних інструментах. Ви повинні знати про свою систему все !!! Без винятку! Проведіть тести, наприклад, з 2000 року. Дізнайтеся максимальну просідання за цей час, відсоток прибуткових і збиткових угод, подивіться щорічний прибуток, в які періоди виходило заробляти більше, і т.д. Складно? Звичайно! Але тільки так можна бути впевненим у своїй ТЗ, якщо ви хочете не зливати депозит, тоді станьте професіоналом! Витратьте ваш час, поки не витратили всі ваші гроші!

Відсутність грамотного маніменеджмента. Одна з найчастіших причин зливу депозиту! Завищені ризики, як наслідок бажання легко і швидко заробити, допускають практично всі трейдери. Як цього не робити, читайте в моїй статті: «Дізнайтеся, яким повинен бути розмір позиції!» . Так само ви можете використовувати збитковий спосіб управління капіталом, подивіться розділ «Маніменеджмента» , Можливо знайдете корисне для себе. Якщо в загальному, то ви повинні заздалегідь все прорахувати, все, що зможете! Після тестів вашої системи, потрібно підібрати грамотний ММ, який підходить саме вам. Експериментуйте з ризиком на угоду (не більше 5%, а для трендових систем не більше 2%), подивіться, як змінюється просадка при різних методах управління капіталом, як змінюється прибуток, графік Еквіті, все це потрібно вважати !!! Кожну дрібницю! Навіть зміна витрат при різних способах ММ, все! Якщо ви розумієте, що втратили гроші через завищені ризиків, тоді виправляйте ваші помилки!

Психологія. Буває й така ситуація, коли система - прибуткова, перевірена, коли грамотний маніменеджмента, все прораховано, ви знаєте як торгувати, ви знаєте як заробляти гроші, АЛЕ (!!!) ви не заробляєте ... Що робити? Причина в вашій психології. Якщо ви знаєте, як потрібно робити, але робите по-іншому - доведеться змінити самого себе. Вам потрібно навчити ваш мозок думати як успішний трейдер, вам потрібно навчитися робити те, що потрібно. Читайте психологічну літературу, мислите в цих категоріях. Саме біржовий тематики, її повно в інтернеті. Виховуйте вашу волю, намагайтеся усвідомлено підходити до будь емоційної ситуації, абсолютно до будь-якої, стежте за вашими емоціями навіть в туалеті! Киньте палити, перестаньте випивати навіть на вихідних! Все це розхитує вашу нервову систему, а вона вам потрібна здорова і міцна! Вам потрібен тверезий погляд! Доведіть собі, що ви здатні на все! Просто зробіть те, що вам важко робити. Якщо у вас протестована ТЗ, якій ви довіряєте, вивірений ММ, то зрозумійте свою перевагу над ринком, усвідомте, що рано чи пізно ви заробите гроші. І ви почнете заробляти! Ще раз раджу прочитати статті, які згадував вище, там багато корисної інформації.

Це були три основні причини зливу депозиту!

В середньому, щоб навчитися трейдингу потрібно кілька років. Тому наберіться терпіння і крок за кроком покращуйте вашу торгівлю. Шукайте помилки і виправляйте їх, не допускайте знову. Головне старання, наполегливість, тоді все вийде! І те, що ви злили депозит, нічого не означає, важливий результат - станете ви успішним трейдером чи ні, залежить тільки від вас!

Я розглянув 3 основні причини зливу депозиту, сподіваюся, цей пост комусь зможе принести користь! Буду закруглятися! 🙂 З вами був приватний трейдер, запрошую підписатися на оновлення поштою у формі нижче, дуже зручно дізнаватися про нові статтях відразу після їх написання. Або додавайтеся в соціальних мережах, де я анонсують пости. Бажаю завжди рухатися вперед! До побачення!