Цікава бізнес-ідея — навушники на сонячній батареї

Нинішній технічний прогрес дозволяє нам носить в своїй кишені величезний вибір будь-яких гаджетів, які нам допомагають у різних ситуаціях. Смартфони, мобільні телефони, планшети – з їх допомогою ми можемо робити багато різних завдань. І не дивлячись на те, користуєтесь ви ними чи ні, у інших користувачів вони бувають на першому місці. Можете зробити маленький експеримент. Для цього вийдете в парки, на вулицю, кафешки і подивіться на людей з цими гаджетами.

Ви побачите багато цікавого. Хтось йде по вулиці і спілкується по мобільному телефону. Хто уважно читає повість з допомогою електронної книги. Хто-то з допомогою планшета робить покупки. А хтось просто слухає музику. Як не крути, а гаджети стали повноцінною і важливою частиною нашого життя.

І все це просто чудово. Але в цьому є і свої мінуси. Так як наші сучасні пристрої мають великий ряд функцій, у них дуже швидко зникає заряд батареї. Звичайно, виробники працюють над цією проблемою, але якось дуже повільно. А тому складно уявити гарне мобільний пристрій з величезним екраном, яке зможе при активному користуванні «прожити» кілька діб.

Власникам таких пристроїв потрібно йти на різні хитрощі, щоб хоч як-небудь продовжити роботу. Найпростішим виходом є покупка другого акумулятора. Тобто, один ви заряджаєте, а другим спокійно користуєтеся. Потім ця процедура змінюється на оборот. А що робити в тій ситуації, якщо вам треба поїхати на кілька днів, а можливості зарядити телефон зовсім не буде. Наприклад, похід в ліс, на річку. Але при цьому є бажання залишатися завжди на зв'язку з цивілізацією. У цьому випадку другий акумулятор вас сильно не врятує. Потрібно придумати більш радикальне.

Так з'явилася ідея створити навушники з вбудованою сонячною батареєю.

Цей проект відразу зацікавив багатьох інвесторів. Але знайшовся один, який захотів вкласти свої інвестиції у всю лінію. Так побачив світ перший пристрій – навушники окуляри з акумулятором. Їх потрібно було просто приєднати до мобільного телефону або планшета і включити музику. Таким чином, енергія не губилася, а навпаки, допомагала зарядити пристрій. Такий результат виходить завдяки вмонтованим сонячним панелям в навушники. Саме вони будуть накопичувати енергію сонця.

Скоро у продажу з'являться дані навушники з вбудованою сонячною батареєю. А це точно станеться. Тому ми можемо скільки завгодно гуляти на природі, слухати музику, фотографувати або просто читати книги, не турбуючись про те, що сяде батарея. А вам ми бажаємо більше таких маленьких і геніальних винаходів!