Де мій багаж?

Коли ми подорожуємо, під час авіа перельоту ми часто розлучаємося зі своїм багажем. І навіть якщо цінні речі беремо в літак, все одно залишається якесь тривожне почуття і ми переживаємо як би чого не забути в суєті. І як взагалі не залишитися без своєї валізи і отримати його прибуття в цілості й схоронності. Заспокоїти нас взялася американська компанія GlobaTrac, яка гарантує схоронність багажу та може надати дані про його місцезнаходження у реальному часі.

Винайдений компанією пристрій Trakdot являє собою гаджет розміром з цигаркову коробку. Воно поміщається у валізу клієнта і в будь-який момент повідомляє йому про його місцезнаходження. Відбувається це за допомогою смс — повідомлення або приходить на поштову скриньку. Можна і додатково довідатися про зразкову розташування за допомогою додатків для IOS і Android або прямо на сайті Trakdot.com

Для початку роботи гаджет необхідно зареєструвати на сайті компанії, і прив'язати його до свого телефонним номером. Також можна зробити прив'язку до кількома номерами, або навпаки – до одного номеру прив'язати кілька пристроїв для відстеження.

Найважливіше перевага даного пристрою – він може працювати скрізь, звідки бере стільниковий телефон. Тобто гарна працездатність у приміщенні. Всі відомі пристрої, що допомагають при викраденні машин, що працюють тільки на відкритому просторі. Виробник обіцяє, що одного комплекту батарей вистачить на два тижні. Цього часу вистачить, щоб знайти пропажу, якщо раптом таке станеться.

Trakdot є у продажу за ціною $49,95. Буде необхідно заплатити також і за активацію гаджета — $8,99. Крім цього є щорічні платежі — $12,99, так як цей сервіс користується послугами операторів мобільного зв'язку.

За словами директора компанії Гаррі Стека (Harry Steck), за дослідженнями Міжнародної асоціації повітряного транспорту стало ясно, що 81% пасажирів зацікавлені у вдосконаленні свого багажу. Звідси впевненість компанії в успіху своєї бізнес — ідеї.