Сервісне обслуговування комп’ютерів невеликої фірми для студента

Кожен, хто працює на комп'ютері, знає, що іноді виникає така ситуація, коли відбувається аварія на жорсткому диску, падає система або комп'ютер просто не включається. Для ділових людей втрата важливих даних може виявитися кінець кар'єри. Але ви – лікар, здатний лікувати комп'ютери. Ви можете стати ангелом милосердя, зціляв зламану техніку. Ви приходите до клієнтів додому з портфелем інструментів і лікуєте «хворі» комп'ютери. Так само ви можете отримувати додатковий дохід від профілактичного обслуговування, чищення системних блоків, встановлення систем та видалення вірусів.Найчастіше, в поломці комп'ютера винні самі користувачі. Так як комп'ютерна промисловість одна з найбільш швидко розвиваються галузей, попит на обслуговування комп'ютерної техніки так само великий. З додаткових плюсів – почуття задоволення, люди будуть вдячні вам, ви полагодили зламаний принтер або змогли врятувати важливі документи від видалення.

Щоб працювати у даному бізнесі, ви повинні відмінно розбиратися в пристрої комп'ютера та комп'ютерних комплектуючих. До цих знань відносяться:

·  Чищення комп'ютера від шкідливих програм;

·  Відновлення і заміна жорсткого диска;

·  Установка операційної системи і корисних програм;

·  Розширення пам'яті;

Реклама

Вашими клієнтами можуть бути абсолютно будь-які люди, у яких є комп'ютер, а так само різні юридичні особи, підприємства, фірми. Надішліть оголошення про надання послуг по ремонту і налаштування комп'ютера за адресами ваших потенційних клієнтів, до оголошень можете прикласти картку-перелік рекомендованих заходів, схожу на ту, що видає стоматолог. Роздайте свої візитні картки продавцям програмного забезпечення та комп'ютерних комплектуючих. Дайте кілька оголошень в місцеву газету. Домовтеся про надання послуг з навчальними організаціями, технікумами та коледжами.

Обладнання

Вам знадобиться комп'ютер, струменевий або лазерний принтер, набір викруток і мініатюрний пилосос, дозволяє чистити комп'ютер, діагностичне програмне забезпечення, а так само довідники по обладнанню. Можливо, вам знадобиться ліцензія на ремонт, в цьому випадку необхідно отримати підтвердження з відділу ліцензування бізнесу.

Невеликим компаніям вигідно мати позаштатного співробітника, ніж тримати штатного фахівця. Тому, якщо ви добре розбираєтеся в комп'ютерах і хочете заробляти, дерзайте, і у вас все вийде!