Продавайте повітря – виготовляйте гірлянди з повітряних кульок

Напередодні новорічних свят виникає чудова можливість проявити себе як хороший підприємець, та заодно прикрасити свій будинок урочистими гірляндами з повітряних куль. Витрати часу на їх виготовлення не надто великі, а прибутковість такого бізнесу порадує вас своїм рівнем.
При всій легкості процесу створення гірлянд, від вас потрібні чималі зусилля. Однотипність прикрас може звести до нуля весь ваш труд, тому вам знадобиться все можливе уяву, щоб гірлянди, зроблені вашими руками, були оцінені споживачами. Зараз виробники пропонують безліч найрізноманітніших ялинкових прикрас, і вам доведеться шукати унікальні варіанти дизайну, щоб виділити свою продукцію.
Гірлянди з минулого і сьогодення
У дні дитинства наших батьків гірлянди виготовлялися з паперу. На тонкі шнури закріплювалися десятки різнокольорових прапорців і такими прикрасами декорувалися приміщення. Пізніше замість прапорців стали використовувати різні фігурки, які утворювали довгі ланцюжки. З часом папір замінили іншими матеріалами, більш міцними і довгоживучими. На елементах гірлянд стали розміщувати зображення.
Сьогодні все більшим попитом користуються гірлянди з повітряних куль, які можуть бути зібрані величезні композиції і прикрашати собою практично будь-який інтер'єр для будь-якого торжества.
Виготовлення гірлянди
Робота над створенням гірлянди починається з надування куль. Найпоширеніший розмір надутого кульки — 20 – 25 см в діаметрі. Але вам можуть знадобитися і інші розміри. Тому, заздалегідь, корисно зробити калибруюче пристосування з розбігом від 5 до 25 см. З його допомогою робота піде швидше, а гірлянда буде виглядати дуже витончено.
Перед початком надування куль переконайтеся, що підлога в приміщенні чисте, що на ньому немає сміття, піску або залишків гострих предметів. Підігнані за розміром кулі зв'язуються попарно. У вас виходять двієчки. Потім готові пари перекручуються один з одним, щоб у результаті чотири кулі були скріплені хрестоподібно. Така ланка – основний складовий елемент гірлянди.
Подальшим вашим дією стає збір ланок в єдину композицію. Для фіксування куль підійде звичайна білизняна мотузка, тонкі шнури можуть пошкодити оболонку кульок і зіпсувати вашу роботу. Кінець мотузки фіксуєте за що-небудь нерухомий і починаєте нанизувати на неї ланки гірлянди, закріплюючи кожне обігом нитки навколо куль. Наступна ланка приєднується впритул в шаховому порядку, в результаті розміщення куль йде по спіралі. Якщо ви використовуєте кулі різних кольорів – уважно слідкуйте, щоб загальний малюнок гірлянди не був порушений.
Корисні поради виробника гірлянд
Насамперед – треба пам'ятати про якість куль, адже від нього залежить, як довго ваша гірлянда буде існувати і радувати своїм виглядом. Китайські виробники, на жаль, не балують нас своїм товаром. Майже половина куль виявляються бракованими. Краще використовувати кулі, які постачають Італія, Колумбія, Бельгія, Португалія або Мексика. Хороші кулі робляться з латексу, який добре розтягується.
Щоб розрахувати потребу в кулях, запам'ятайте, що в 1 метрі гірлянди з кульок 20-тисатиметрового діаметра знаходиться 7 ланок по 4 кульки. При розмірі 25 см знадобиться 6 ланок на таку ж довжину гірлянди.
При розміщенні гірлянди на вулиці, краще скористатися послугами двох-трьох помічників і виробляти монтаж в безвітряну погоду. Місця для кріплення повинні бути без гострих кутів. При складанні гірлянди необхідно мати під рукою запасні кулі на випадок проколу.
Застосування гірлянд
Крім новорічних свят, ви можете пропонувати свої послуги при оформленні дитячих днів народження та свят, весіль та інших урочистостей. Тоді ваш бізнес не буде сезонним.
Крім простих довгих гірлянд варто освоїти вміння робити з куль складні композиції або різноманітні об'ємні фігури. А також, застосовувати для прикраси не тільки кулі, але і різні декоративні елементи.
Ваш бізнес буде залежати тільки від вашої здатності реалізовувати самі фантастичні варіанти, які може підказати уяву. Вкладаючи в підприємство кошти, ви зможете отримати високий прибуток, якщо не боїтеся експериментувати і робити гірлянди унікальними.